Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaptam egy nagy műpéniszt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy nagy műpéniszt?

Figyelt kérdés

Egész pontosan kettőt... Egy nagyon hosszú, de normál vastagságút és egy nagyon vastag, de rövidebb (20-25 cm kb, a másikhoz képest "rövid") műpéniszt.

A nagyon vastag az nagyobb, mint az öklöm szélességre.

Nem tudom eldönteni, hogx vajon ezzel nekem akart kedveskedni vagy magának?

Az első (a hosszú) felcsatolhatós, a másodikhoz nem volt. De beleillik a másik " övébe".


Én arra gondoltam, hogy magának akart ezzel jót ajándéknak álcázva.


Egyébkênt szereti, ha én dugom meg őt, de az előző túl kicsi, mindig kicsúszott.


Aki hasonlóan szereti férfiként az ilyesmit, az tudna véleményt írni? Ragaszkodik ahhoz, hogy én kaptam...de én nem akarok se nagyon vastagot de nagyon hosszút magamba.


Én 23 vagyok és lány, ő 30 éves férfi.


2018. okt. 6. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Aki harminc centis, meg huszonöt centis ökölvastagágú műdörrentővel tömeti a fingóját, az se normális.
2018. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem szexel mással, vannak fétisei, de nem meri nagyon elmesélni másoknak, fél attól, hogy lenéznék. Tehát elhiszem, amit mond. Csak azt nem tudom, hogy ezzel most kinek is akart kedveskedni.
2018. okt. 6. 13:09
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem!

Kettőt kaptál.

2018. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Második :DDDD xD


Szerintem poénból kaptad. De mivel nem ismerjük azt a férfit, az is lehet, hogy utalni szeretett volna erre-arra...

2018. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Hogy nem értrem.
2018. okt. 6. 13:35
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Az még talán elviselhető lenne ha téged rakatna meg ekkora termosz mérettel de hogy 2 növekvő méretű poroltót nyel el a valaga férfiként ez több mint gyanús .
2018. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Én meg találtam egy cipős dobozt.

Rá volt írva:Ezzel pénzt kerestem.

Volt benne zoknikba rejtve,biztos ne fázzanak,egy 27/7 meg egy 19/4 meg pár kisebb.Gondolkodóba is estem melyik nő lehetett.Sokan költöznek.

2018. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 October15 ***** válasza:
Hát ha szereted neki csinálni akkor technikailag neked is jó nem? :D Amúgy nem tökm1?
2018. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha maga miatt vette, akkor gondolom gyakrabban szeretne ilyesmit, mint ahogy most van. De ha én dugom meg őt, akkor én nem megyek el... Tehát lesz 2 hetente 1-2 szex, ami nekem is igazán jó...talán.
2018. okt. 6. 14:32
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy is kevés a szex, hát ha még azt a keveset is megritkítjuk azért, hogy neki jó legyen... Akkor szinte nem is lesz szex.
2018. okt. 6. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!