Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is úgy látjátok, hogy akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy akik itt írnak, kérdeznek a szexualitás kategóriában, azok egy kicsit túlfűtöttek ilyen téren? Szerintetek a kérdezők hány százaléka van pár nélkül? F/60

Figyelt kérdés
Azt hogy lehetne elérni, hogy a hozzászólók, ne hurrogják le egymást, hanem kultúráltan illedelmesen válaszoljanak egymásnak? Azért ingerült itt a hozzászólók kérdezők zöme, mert nincs kapcsolata?

2018. okt. 6. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Némely hozzászóló azért ingerült, mert itt meglehetősen nagy százalékban vannak olyanok, akik annyira ostobák, hogy az már fájdalmas

Nem értenek valamihez, fogalmuk sincs róla, ennek ellenére osztják az “észt”, és csak dől belőlük a tudatlanság.

2018. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Eric Griffin ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért van így, mert itt név nélkül kiadhatják magukból az összes frusztráltságot. Én pl remekül szórakozom az összes hülyén. Nem tud felidegesíteni ezen az oldalon senki, mivel akik megpróbálják 2 összetett mondatot nem tudnak leírni.
2018. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt így látom én is, de erre nem a korrekt lépés a lehurrogása. Ráadásul ide kérdezni járnak az emberek, tehát várható, hogy valami nem jól tudnak. És régen az okoskodóknak annyit mondtak:

Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.

Ilyen és hasonló válaszokkal is el lehet venni a kedvüket a trolloknak. Igaz hogy akinak az IQ-ja konvergál a 0-hoz, azokkal nem tudsz mit tenni! :-)

2018. okt. 6. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem is tudom honnan kezdjem a választ, az biztos hogy nem nyeltem le a bölcsek kövét de a véleményem az hogy: Az talán nem is számít hogy ki van párkapcsolatban vagy kinek van szeretője, sokan azért jönnek ide hogy ismerkedjenek és elegük lett a társkereső oldalakból viszont mivel ez is egy online felület itt is ugyan azt a magatartást kapják mint ott vagyis sokan örömüket lelik abban hogy a gyengébbnek vélteket leszólják vagy kigúnyolják. Tudom hogy nehéz moderálni egy ilyen oldalt és nem is írhatom ide a véleményem de meg.van a következetességről... Folytatva, sokan a névtelenség mögé rejtőzve szórakoznak itt és nem feltétlen azért mert fiatalok hanem mert ilyen a lelkük, de ők azt felejtik el hogy amit ad az ember azt kapja vissza, lehet hogy ma ő a főbika és a megmondóember de sosem tudhatja hogy mikor történik egy váratlan esemény és akkor ő lesz kiszolgáltatva ő szeretné hogy valakik meghallgassák mert egyedül ül otthon és a bikasága romokban hever. Bizonyára tudod te is hogy akik a leghangosabbak nem ők a többség csak az ő hangjuk hallatszik messzire.Ősi büntetés a kiközösítés tehát én inkább nem is veszem figyelembe az acsarkodó válaszokat vagy ha úgy érzem akkor megtámogatom akit betámadnak. Arról hogy ki az erős meg jöjjön egy vicc: Emberünk bemegya kocsmába és elordítja magát "Én vagyok itt a legerősebb!" Kap egy hatalmas maflást és elterül. Megszólal: "Meg te Pistám." minden relatív:) Acsarkodás mentes és kellemes délutánt kívánok mindenkinek!
2018. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikát nem nagyon lehet levonni abbol, hogy kinek van kapcsolata, kinek nincs. En már 4-5 éve bizonyos változo szakaszonkénkt (néha tobb néha kevesebb)feljárok ide. Eleinte volt kapcsolatom. Utána volt egy idoszak amikor nem volt. Majd ujra kapcsolat, es most szingli. Nem hiszem hogy a válaszaim változtak volna attol, hogy épp szakítottam a barátnommel, vagy volt e. Ez inkább csak teljesen egyén fuggo.


Nagyobb az agresszio, mert anonim az oldal, és így mindenki otbb mindent megenged magának, és az írott szovegben hamarabb kibukik a hiba, mint a beszédben.


Ami az agressziot, trollkodást, szivatást illeti, azért (is ) van foleg, mert tény, hogy néhány kérdés nagyon buta. Na jo, még ha valaki kérdez is valamit, ami másnap koztudottnak számít és mindennapos, még lehet hogy valaki kiváncsi a válaszra, de maga a kerdezo is néha nagyon-nagyon ostoba tud lenni.


Másik téma, amikor a 12 évesek kerdezgetnek itt sexuális kerdeseket. Nem mindenkinek van tolerancioája elviselni itt a 18 alattiakat és nem mindenkiben van úgymond oktatoi stílus. :D

2018. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 orton ***** válasza:

Szerintem sincs köze.

Az emberek EGY része ilyen és itt száz százalékosan letámadhat másokat névtelenül, ahogy korábban is írták mások. Ezek az emberek az életben is ilyenek, vagy élőben kénytelenek elnyomni.


Egyébként a történelem tele van hasonlóval, szóval én nem reménykedem, hogy ez valaha is változni fog.

2018. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 orton ***** válasza:
100%

Az 1-es hozzászóló is erősen gyanús ilyen tekintetben, hogy esetleg együgyű kérdéseket és mások véleményét helyezi a napja középpontjába és erre koncentrálja az energiáit.



Ami az eredeti kérdésed illeti, egy része biztos hogy magányos és ha egy ellenkező/vagy épp hasonló(ki mire vágyik) nemű válaszol neki, szexuális tartalommal ráadásul, abból ki tud venni valamit.

2018. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hozzászólást!Igazából nem lett volna ez kérdés, mert én is tapasztaltam már eleget, és a debill embereket én is kerülöm, de azért jó látni, hogy itt nem szabadult el a pokol.

Én is többször jövök ide ha partnert keresek, de akkor is nyugodt vagyok, és "illendően nyomulok"! :-)

Legyen szép estéje mindenkinek!

2018. okt. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!