Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok ti jöttetek össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holtanyal kérdése:

Nők, lányok ti jöttetek össze itt valakivel? Párkapcsolatra, vagy sexre?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 10:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen. Azóta is együtt vagyunk. :)
2018. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%
Egyszer találkoztam innen egy sráccal. Nem volt tervben, hogy mi lesz belőle, szex vagy csak sima randi. Na apukám akkor megfogadtam, hogy soha az életben nem találkozok többet itteni emberrel. 20/L Ne írj privátot
2018. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Miért mi volt?:D Én nehezen hiszem el, hogy emberek képesek innen találkozni. Azt hittem minden troll amit itt tolnak
2018. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%

3


Gondolom kiderült, hogy csak egy átlagos pasi, nem egy adonisz.

2018. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Eleve az átlag azért átlag, mert a nagyja olyan. Szóval a legtöbb nőnek átlag barátja/férje van. Így önmagában egy átlagos férfi nem kiábrándító... annyira:D

Biztos valami elvetemültséget csinált és én szeretném hallani, hogy legyen mit mesélnem, hogy mit hallottam ma:D

2018. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

5


Sok nő el van ám szállva... De én biztos vagyok benne, hogy a csaj nem azt kaptam, amiről álmodozott.


De amúgy utálom az ilyet, felcsigáz egy érdekesnek tűnő sztorival, de ahelyett, hogy leírná tisztességesen, mi történt, odaírja, hogy no privi. Hát az ilyen kabja be a balbokám! :D

2018. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
Ez még mindig NEM társkereső oldalt! -.-
2018. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#7 Nyugodtan olvasd el újra a kérdést, mert ezt senki nem kérdezte...


Egyszer már találkoztam innen egy lánnyal. De amúgy a csajok többsége úgy van vele, hogy innen aztán senkivel! Persze társkeresőn meg fent vannak. Ennél idiótább felfogás nincs is szerintem, mert ha valakivel itt jól el tudsz beszélgetni, akkor ugyanannyi esélyed van egy normális emberrel való találkozásra mint társkeresőn...

2018. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

Ti melyik topicot nézitek? Itt normális ember? :D:D:D jó vicc.

Én megértem, hogy nem akarnának innen találkozni. Én se akarnék. Bár rendes társkeresőre se mennék fel.

Viszont egy társkeresőben elvileg legalább minimálisan meg van egy kis igény. Várjatok mert közben a kollégám iszonyat gusztustalanul ropogtatja az almát és szét robban a fejem és nem tudok másra figyelni! Szóval aki annyira nem képes, hogy kitöltsön és regisztráljon kicsit körülményesebben egy társkeresőn, hát olyantól pláne nem várnék sokat.

2018. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szerintem itt is meg lehet ismerni embereket,nem mindenki bunkó,meg ugye bár privát-ban el lehet beszélgetni és ki tudja :)
2018. júl. 11. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!