Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek aki nem tud profi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki nem tud profi szinten orál szexelni annak nincs esèlye párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elnèzèst,ha hülye kèrdèst tettem föl idiótán megfogalmazva.Előző páromat nem tudtam kielègíteni így sem(fèrfit),meg sehogy.Úgy èrzem mindent megtettem.Belegondoltam èrdemes - e egyáltalán fèrfit tartanom az utóbbi sikertelensèg után.Mit tehetek ,ha nem vagyok (relatíve)lepedő akrobata.Sokszor azt is èrzem,hogy korunk egoizmusa az ágyban is megjelenik.Ez jó vita tèma.
2018. okt. 6. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne add fel próbálkozz.Lehetett a pasival is gond,nem kell egyből következtetést levonni inkább gyakorolj.
2018. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem egy alakuló kapcsolatom azért ment gallyra, mert tudta a hapi, ha odajutunk, nem fogom leszopni se, nemhogy profin, de sehogy. Egy másik is korábban szerintem ezért hátrált ki. De nem tudnak kiverni a fejükből, a korábbi most itt ácsingózik, hogy milyen jó lett volna...
2018. okt. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor össze illenénk, mert pasi létemre sajnos nem tudok két órán keresztül "csattogtatva" dugni egy nőt, nem mindenem az anál és senki fenekét sem szeretném kinyalni és a talpát sem csókolgatni de mondjuk összebújni igen.. Egyig volt párom sem volt orál akrobata de akkor voltak az ágyban a legügyesebbek ha elengedték magukat. Azt megmondom hogy igen ha valaki jól tudja az orált az fantasztikus dolog , engem le lehet venni vele a lábamról de nem megy mindenkinek de ha egy lány csinálja de karcol és fáj akkor inkább hagyjuk. Nem vagyok katolikus pap de igen ezek a dolgok két emberen múlnak szóval kitartás :)
2018. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!