Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma ha sosem tudok elélvezni szex közben? Pedig minden rendben, szeretem a páromat és nagyon jó az ágyban valahogy mégsem megy, akármit csinál. Vajon próbalkozzunk tovább, eléggé szomorú vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szex előtt vagy után orálisan vagy ujjazással, esetleg saját magad simogatásával megy?
2018. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen
2018. okt. 6. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

1-es vagyok. Akkor ne aggódj, rengeteg nőnek nincs szex közbeni hüvelyi orgazmusa (köztük nekem sem), de ha csiklóval működik, akkor semmi probléma. Ne gyárts magadnak felesleges stresszt, mert a végén már semmilyen orgazmus sem fog menni, ha rágörcsölsz. Ha a pasidat feszélyezi, akkor magyarázd el neki, hogy a nők kb. 70-80%-a nem képes pusztán hüvelyi orgazmusra csiklós rásegítés nélkül.

n35

2018. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Az orális szex is a szexhez tartozik. Szóval el tudsz élvezni közben 😀. Nincs semmi probléma. A hüvelyi sokaknak nem megy szex közben. Próbálkoztak nyalás közben ujjazással. De ez se válik be mindenkinél. A lényeg, hogy van orgazmusod 😁
2018. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha hason vagy, a partnered meg hátulról teszi amit kell, masztizhatsz közben és így el tudsz majd menni. Lovaglóban meg ha segít, a csípődet tartja és ezzel leveszi a súlyt a lábaidról, szintén bejöhet. Kipróbálhatod még, hogy a nyakába teszed mindkét lábadat. Úgy is mélyre hatolhat és láthatod, ha nem jönne be a hason fekvés. Ha csikló típusú vagy akkor ugye kell a folyamatos ingerlés és ez nem minden pózban érhető el folyamatosan. Lehet a ritmus a gond vagy, hogy számodra túl gyorsan elmegy, vagy nem relaxálsz eléggé. Teltebb hólyag mellett is jobban érezheted.
2018. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy se megy. Saját magamtól meg pláne nem. Ez van.
2018. okt. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagybotos ***** válasza:
Megérné megbeszélni szakembrrel A kedves 6/6 válasolónak feltétlenül javasolnék egy szak emberrel beszélgetést. Ha kérdeztek, akkor írok konkrét személyt, aki inen jó! Nő az illető.
2018. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Azt biztosan tudom, hogy semmilyen szakember segítségével sem tudnék elmenni önkielégítéssel, mert ha önkielégítésre szorulok, az a megfelelő partner szomorú hiányát jelzi, amit önkielégítés közben hatványozottan érzek, ez már elegendő ok ahhoz, hogy ne tudjam magam elengedni. Épp ezért nem való nekem a szexkapcsolat, mert a testi dolgok önmagukban nem elégítenek ki. Hogy partnerrel sem megy, az lehet a tapasztalatlanságom is vagy simán a partnerem nem jól csinálja vagy bennem van mindig lelki blokád. Volt időszak, amikor nem volt semmiféle lelki blokád, szerelmes voltam és azt hittem, viszonzott, szépnek is éreztem magam (amíg le nem átlagosozott), plusz boldog is voltam, orgazmusom mégsem volt, de élveztem a szex minden pillanatát, egyszerűen tökéletes volt orgazmus nélkül is. De mivel nem sok partnerem volt, nincs viszonyítási alapom, hogy bennem van a hiba vagy a másikban.
2018. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!