Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal valami nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal valami nincs rendben, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok együtt a párommal, az első hónapban minden rendben volt, de az utóbbi időben megváltozott a nemi életünk, konkrétan alig van (heti 1 jó esetben). Tudni kell róla, hogy előttem jó másfél évvel volt egy több mint 5 évig tartó kapcsolata egy hűtlen, elmebeteg emberrel (nem ragoznám, tényleg nagyon beteg). A kapcsolatuk utolsó éveiben úgy szeretkezett a fickóval, hogy sírt közben és undorodott az egésztől. Azután, hogy elhagyta őt nem is akart senkit évekig, aztán találkoztunk és egymásba szerettünk, mondhatni megtört a jég. Kérdeztem többször tőle mi a baj, de nem kapok őszinte választ. Állítása szerint velem sincs baja, ebben én nem vagyok olyan biztos. Ami tény, hogy nedvesedik, de szinte képtelen az orgazmusra. Akármit csinálok, akár fejen is állhatok nem bírom elérni, hogy a csúcsra juttassam. Találkoztam már sérült lánnyal, de eddig minden kapcsolatomban sikeres volt a nemi életem az eddigi barátnőimmel, és nem egy volt már. Nincs ötletem, ő nem mondja el mi bántja valójában, nem csal meg, nagyon hűséges típus és azt is tudom, hogy szeret, mert érzem rajta. Én is nagyon szeretem őt, és nem akarom elveszíteni emiatt, megoldást keresek. Találkozott már valaki ilyen emberrel? Valami ötlet?


28F



2016. febr. 5. 23:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szégyenérzetét,bűntudatát próbáld gyengíteni,biztosan hibáztatja magát a múltja miatt.

Ha máshogy nem megy,szexuálpszichológus.

2016. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem egy kapcsolat alapja az őszinteség, tehát elmondhatná mi a baja.. én leülnék vele egy asztalhoz, és komolyan elbeszélgetnék vele, és megkérdezném tőle hogy mi ez, addig ülnék vele ott míg nem ad rá használható választ.
2016. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Abban erősítsd meg,ne azt gondolja,hogy gyenge, mert 5 évig eltűrte azt a se#gfejt, hanem ez inkább az erejét mutatja,kiadta az útját 5 év után.
2016. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerinted nem nyírta ki a lelkét, ha egy ilyen ostoba véglénnyel volt együtt? Lehet, hogy nem mert szakítani, mert félt a következményektől. Szexuális frusztráció, zavarok állnak itt fent pszichés alapon. Irány a szexuálpszichomókus.
2016. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Számtalanszor próbáltam beszélni vele, mert már az első pár héten feltűnt, hogy nem olyan felszabadult mikor együtt vagyunk. A testével is problémája van, amit szintén elmondtam neki, hogy nála szebb nőt még nem láttam (tényleg nagyon csinos). Amikor felhozom a témát teljesen kiborul és sokszor a hangját is felemeli, aztán szépen távozik, egyszerűen nem lehet rá hatni. Soha nem találkoztam még ilyen nővel, eddig tényleg mindegyik barátnőmet tudtam oldani, sosem menekültem a problémák elől, inkább megoldottam azokat. Azért írtam ide, mert már totálisan kétségbeestem és tanácstalan vagyok. Köszönöm az eddigi válaszokat, lehet tényleg a pszichológus lesz a megoldás.
2016. febr. 6. 00:50
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ettől tartok. Több alkalommal megcsalta, megalázta, bántotta a volt pasija, de ő kitartott mellette. A családjával nagyon jóban volt, azt elmesélte, hogy nem is a fickót volt nehéz elengednie, hanem a családját inkább. Elmondása szerint még szerette amikor szakított vele, én nem tudom, hogy lehet egy ilyen embert szeretni. Egy olyan embert, aki bezárkózik egy késsel a fürdőszobába és azzal fenyegetőzik, hogy felvágja az ereit, aztán csendben marad, hogy azt higgye tényleg megtette. Ott volt az a pont ahol véget vetett a kapcsolatuknak a párom.
2016. febr. 6. 00:58
 7/14 Fish1 ***** válasza:

Több dolgot is látok ebben. Az biztos, hogy az előző pasijával való szexuális élete megviselte.

Viszont azt írod, hogy az első hónapban minden rendben volt. Szóval akkor még több szex volt köztetek?

Ha igen, akkor még az jutott eszembe, hogy nem-e tettél valami olyat, ami emlékezteti a volt pasijára? Itt persze nem az agyament érzelmi zsarolásokra és tré szexuális életre utalok, hanem valami apróságra, ami miatt esetleg befordult, de nem mondja el.

Vagy még az lehet, hogy ciki neki, hogy nem tud eljutni az orgazmusig, és emiatt inkább kerüli a helyzetet, amennyire tudja. Ezen nem csodálkoznék, mert ha undorral csinálta a másik pasassal, akkor ez komoly lelki blokkokat okozhatott benne.

A pszichológus vagy pszichiáter jó megoldás lehet, viszont csak akkor, ha ő is akarja a változást. Elvonszolni nincs értelme, mert akkor kényszerből teszi, és az nem vezet eredményre. (ha pesti vagy, akkor tudok ajánlani egy megbízható, más jellegű segítő embert is.)

2016. febr. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, első körben az, hogy ne kezdj el rágörcsölni a problémára, lehet hogy valójában nincs is.

Elképzelhető, hogy neki a heti egy elég, főleg ha ilyen negatív élményei vannak, és eleinte is csak a te kezdeményezésednek engedett, azért volt több.


Lehet, hogy ő már azt is erőltetésnek érzi, hogy te nem éred be azzal, amit kapsz, hanem gyakoribb szexet akarsz, holott ő ezt nem akarja. Tehát azon van a hangsúly, hogy ő ezt nem akarja!


Nem jó éreztetni azt sem, hogy neked úgy nem jó a szex, ha ő nem élvez el. Amilyen lelki sérülések érték, ne csodáld, ha nem sikerül, viszont tök sza.r, mikor olyat várnak el tőled, amire képtelen vagy. Ezzel az erővel attól is várhatnád a boldogságot, ha körberepüli a háztömböt, mert arra is képtelen.

Ne várd el, de attól még beszélgessetek arról, hogy neked nagyon, nagyon fontos, hogy neki mi a jó. Lehet, hogy neki ez így is megfelel, hogy felizgatod, csókolgatod, babusgatod, érzi hogy kívánod és szereted, és pont. Ha nem lesz benne ez az erőltetés, hogy el KELL élveznie, lehet az is, hogy idővel sikerül.


De minél jobban érzi, hogy csalódott vagy, annál nagyobb rajta a nyomás, és annál kevésbé fog menni.


Kérdezd meg, hogy neki milyen a legjobb a szeretkezés? Milyen a forgatókönyve? Esetleg írja le neked, ha nem mer róla beszélni.

Irányítson ő. Nem úgy, mint egy domina, hanem finoman. Hogy szeretné? Lágyabban, lassabban? Vagy gyorsabban? Választania kell csak. Sőt az is elég, ha bólint.


A legfontosabb, hogy úgy érezze, hogy nincs vele semmi baj, és neked is jó vele a szex, az orgazmus mindebből csak 3 másodperc, a többinél tedd oda magad maximálisan.


Ha a heti egy elég, akkor egy picit hagyd rá, és finoman, nagyon finoman vezesd rá, hogy legyen heti kettő.

Érzékien megöleled, megcsókolod a nyakát, stb, és ha leállít, akkor leállsz. Legfeljebb rárántasz a mosdóban. De ő megtanulja, hogy az történik, amit szeretne, és csakis az, teljes mértékben övé az irányítás. Nagy piros pont tud lenni, ha a ritka alkalmak ellenére is van olyan, amikor csak te adsz: masszírozod, simogatod, nyalogatod, és nem kérsz érte semmit, csak utána összebújtok. Bitang nehéz, de meg tudod állni. Ha ő viszonozni akarja bármivel (pláne orállal), akkor mondd meg neki, hogy csak olyat tegyen, amit tényleg szeretne, ne azért csinálja, mert úgy gondolja illik viszonozni. Neked az is jó, ha őt kényeztetheted. Ezzel nagyon sok gátat át lehet törni!



Macera, hosszú ideig tart, és tőled is komoly szemléletváltást igényel arról, milyen a jó szex, és mennyi.


De ha szereted, fogd fel úgy, mint egy különleges, erotikus utazást a párod gondolataiban. Lépésről lépésre hódítod meg az ismeretlent.

2016. febr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ajánlanék egy könyvet: [link]

különösen a 4.fejezet (Fogság) elolvasását,de nagyon hasznos lehet az egész.

2016. febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy többször megemlítettem neki, hogy szeretném ha ő is eljutna az orgazmusig, önzetlen vagyok ilyen téren, kicsit talán még fontosabb is számomra a párom öröme. Erre lehet rá stresszelt, egyszer el is sírta magát amikor erről beszéltünk együttlét után. Igazatok lehet, tényleg komoly traumákat élhetett meg és talán az egésztől elmehetett a kedve. A pszichológus sajna nem lesz megoldható, nagyon makacs és inkább sértésként élné meg mint kedves gesztusként... Kezdem belátni, hogy itt már csak a türelem és a megértés fog segíteni. Köszönöm a válaszaitokat, nagyon sokat segítettetek!
2016. febr. 6. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!