Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Behatolás" után másodpercek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Behatolás" után másodpercek kérdése mire elmegyek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Jelenlegi barátnőmmel nagyon rövid ideig tart a szexuális együttlét.

Minden megvan, előkészülés, előjáték, "kézimunka", minden mesésen halad, viszont ahogy beteszem neki, rögtön elmegyek és nem értem miért.

Előző barátnőmmel 2x volt szexuális együttlét, nála tovább bírtam. Ez 2 évvel ezelőtt volt.

Mostani barátnőmmel minden remekül halad amíg nem érünk el addig a pontig, hogy betegyem neki.

Előjáték közben nem jön az inger, ha kézzel izgat, azt bírom ha kell fél óráig is, viszont amint a makkom beér a testébe, már érzem, hogy elmegyek és nem tudom mit csináljak.

Ő azt mondja semmi probléma, de én érzem, hogy ez nem jó így neki.

Nagyon rá tudok stresszelni a dologra, és nem tudom ezt is hogyan orvosoljam, teljesen tanácstalan vagyok.



2018. okt. 7. 11:06
 1/5 anonim válasza:
gyakoroljátok sokat . idővel majd tovább bírod
2018. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több menettre nem gondoltál még? Esetleg egy nagy csomagos óvszert is elhasználhatsz. De az biztos hogy tovább fogod bírni látványosan. Ha meg fogamzás gátló tablettát szed, akkor amint beleakcióztál, csináld újra. Akkor se ha kicsit lelankadt, mert majd visszakeményedik. Vagy lidokain spray. Vagy lidokainos óvszer. Vagy gyakorolj. De ezt úgy tudod normálisan, ha nem havi 1x fekszel vele össze
2018. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg van hogy fél óra is kell...

Így a végeredmény 3:1.

2018. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ferjemnek kb 4 evebe telt ezt lekuzdeni. De jo nyalassal, masodik menettel, elotte hokizással, gyakori szexxel lehet dokgozni rajta.
2018. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdjétek azzal hogy kiveri neked, és 10-20 perc múlva kezdhetitek megint puncókával. De Te is nyald el a végén!
2018. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!