Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig 99%-ban a pasik fizetnek nőknek a szexért és nem forditva?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Nekem a nők fizetnek.
2018. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Mert:

-kb mindig a férfi a kanosabb, ő az, aki a biológiai felépítéséből adódóan erőteljesebben kívánja

-nem rendelkezik mind olyan külsővel, hogy megérje a nőnek fizetni

-a férfi körülményei miatt (pl nincs barátnője, de akarja az aktust valakivel)

-a szebbik nem, nem véletlenül a szebbik: a férfiak a szépre, az izgatóra hamarabb, jobban reagálnak, jobban akarják


Ezzel szemben egy csinos lánynak előnye, hogy a legtöbb férfi tapsikolva fekszik le vele. Vagy egy kevésbé dekoratív hölgynek is megvan amaz szerve, amiért a férfiak meghalni is képesek. Hát ezért és egyéb más okok végett.

2018. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Mert olyan facok vagytok,hogy még akkor is nyomultok a nőkre ha világosan megmondjàk hogy nem kérnek belőletek. Csak szexre meg még egy csúnya nő is talál VONZÓ férfit. Én vagyok az élő példa. Szexre kb.minden pasi bepróbálkozott nálam a munkahelyemen,még azok is akiknek a felesége,barátnője 100-szor szebb nàlam. És nem érdekli őket,akkor is csak szexelnének, válogathatok közülük. Komoly kapcsolatom még nem volt, de szexre 10/8, 10/9-es pasik is nyomulnak, úgy hogy én 10/3-as vagyok. Sőt,van itt 10/1-es nő és nàla is bepróbálkoztak a 10/8-as pasik.
2018. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Mert a pasinak lételeme a dugás. Olyan, mint bárki másnak levegőt venni.

Mi nők, szinte bármeddig kibírjuk phasz nélkül, de a phasz nem bírja punci nélkül. Ezért van az, hogy próbálkoznak akkor is, ha egyértelmű elutasítás a válasz, fizetnek inkább, aztán ha semmi sem jön össze, ócsárolják a női nemet.

Mi ha azt mondjuk “de jó lenne egyet szexelni”, 10-ből 9 pasi máris egymást taposva állna a rendelkezésünkre.

2018. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 12:26


"bármeddig kibírjuk phasz nélkül"


Álmotokba..


Akkor hogyan lessz gyereketek?


A legtöbb nő megvan veszve hogy gyereke szülessen.

2018. okt. 9. 13:07
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Minek írtad ki ide is, ha utána elküldted üzenetben?

Nem minden nőnek álma a gyerekszülés

A modern orvoslás meg feltalálta azt a módszert, hogy egy nő gyereket szüljön közösülés nélkül is....

Szóval buktad az elméletedet

2018. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

pasi kanos, most rögtön akar puncit, próbálkozik, nem jön össze (mert kanosan meg van hülyülve és amúgy sem tud csajozni), ezért bármit megtenne, kiad 20ezret hogy kielégüljön.


csaj tüzel, most rögtön akar egy farkat, próbálkozik, valakit biztos talál, ha pedig nem is, akkor meg megoldja maga egy játékkal. Ha ez nem elég, akkor keres valakit aki megdugja. 99%, hogy talál.

2018. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#3, ez milyen munkahely? Ott szeretnék dolgozni. 10/1 vagyok de még soha egy építőmunkás se szólt be, nemhogy jó pasik próbálkoztak volna.
2018. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Mert a pasiknak kell egy lyuk. Akkor is, ha nincs senkije.

A nők többségének nem egy f@asz kell, hanem egy férfi, egy kapcsolat.

2018. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen típusú, de jó nagy kő alatt élhetsz, ha szerinted a modern/nyugati nők megvesznek azért, hogy szüljenek. :D Nézd már meg a szülési rátákat, mert emiatt nem lesz a legfiatalabb generációnak nyugdíja. Nem lesz annyi dolgozó, aki termeljen a nagy gyerekhiány miatt. Másrészt

1) a szülésnek mi köze a szexnek? A nők nemcsak akkor szexelnek, ha gyereket akarnak.

2) ha egy nő szülni akarna is, azt nem alkalmi szexből akarná összehozni vagy hovatovább, fizetett pasiból csinálni apát.

3) a független férfiak jobban elboldogulnak a fizetett/alkalmi szexszekkel, mint a nők.

4) a társadalom elítéli az olyan nőket, akik alkalmi phaszról phaszra mennek.

Szóval az elméleteidnek se füle, se farka.

2018. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!