Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit fizetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit fizetnek azoknak a nőknek akik képesek lefeküdni egy állattal (pl. :ló, kutya, józsi bácsi, stb. )?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 14:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek fizetni se kell érte, elég csak megnézni a kérdéseket.
2012. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kérdezzük meg Józsi bácsit! Vagy a lovakat. :-)


Amúgy csak halkan suttogom, hogy ezek beteg emberek, és exhibicionisták, szóval sokuknak még pénz sem kell és amúgy lóval nem lehet lefeküdni, csak b@szni, de értem én, hogy nem ezt írtad, amúgy én sajnálom az állatokat.

2012. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
józsi bácsi? :DDD
2012. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ahova jártam iskolába, ott az egyik fiú (akkor 12 éves volt kb) megdugta a macskát, nem tudom, hogy jól esett neki, vagy csak viccesnek találta. De ez teljesen komoly. Undorító...
2012. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm. Imádja csinálni
2012. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Hole Hunter ***** válasza:

Nahh...jól megkaptam :D

Még nem kerültem egy kalapba a lóval és kutyával :D

2012. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hatalmas összegeket. Tehát olyat, amiért mondjuk te vagy én engednénk azt, hogy megvágjanak bennünket, vagy odaadnánk a fél vesénket :P (na jó ez utóbbit nem biztos :D)


Van emberekben hajlam az állatokkal való dugásra, vagy inkább pasikban.


Bár valahol olvastam egy csajt, aki állítólag a kutyájával nyalatja magát mert kevesebb bajjal jár kutyát tartani mint pasit szerinte :P

2012. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
*de inkább pasikban
2012. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én semmi pénzért nem dugnám meg egyiket sem!
2012. szept. 29. 14:39
 10/22 anonim ***** válasza:

Kérdező: én se szexelnék álattal.

Azért írtam példának azt, hogy hagyják megvágni magukat, mert még mindig előbb belemennék pénzért egy durva szado-mazoba.


Pedig egy cseppnyi hajlam sincs rá bennem, hogy élvezzem, hogy mondjuk ütnek, vagy korbácsolnak.

De azt kibírnám sok millióért, begyógyul és kész. Aztán gazdag lennék.


De állattal szexelni annyira undorítana, hogy képtelen lennék rá.


Akik viszont csinálják, nekik lehet más nézőpontjaik vannak: lehet ők a fájdalmat bírnák kevésbé és az undort jobban.

2012. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!