Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagyon le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon le vagyok maradva, hogy 22 évesen csak 1 alkalommal szexeltem egy lánnyal akit a neten ismetem meg?

Figyelt kérdés

Engem már nagyon zavar ez. De leginkább az hiányzik, hogy sosem volt barátnőm akit szerethetek. És már egyre jobban hiányzik, de nem találok.:/

És sokszor azt érzem, hogy soha nem is lesz. Mert ha eddig nem volt akkor mennyi az esély hogy lesz...

Másnak már évek óta van kapcsolata, és ha az egyik véget ér akkor pár nap/hét múlva jön a következő. De nekem még egy sem volt, ez olyan rossz:(


Lányok, szerintetek ez nagyon nagy hátrány? Mit szólnátok, ha megismretnétek egy fiút és ez kiderülne róla?


2018. okt. 10. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen ez egy istenverte verseny ki hánnyal teszi össze amije van szóval gáz

22 évesen ennyi aggyal

2018. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

JAjj de hogy vagy le maradva te drága

22 éves vagy előtted azélet annyit szexelhetsz még amennyit akarsz

Csak egy kicsit kapard már össze magad ne legyél tesze-tosza

Fel a fejjel!!!


24N

2018. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért hulyititek?

Igen, rohadtul le vagy maradva!

De ne ezen bánkódj hanem változtass és húzz bele

2018. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tanulj meg udvarolni, beszélni és randira hívni lányokat. ha nem megy saját korosztállyal, akkor kezd fiatal 17-18 évesekkel, náluk alapból hatalmas előny, hogy te 22 vagy.


adj kicsit magadra, legyen valami hobbid, néha fésülködj és fürödj le, az sem árt ha sportolgatsz valamit.


ha ezek megvannak, szépen ráérzel majd a barátnőszerzésre és menni fog minden

2018. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Illetve ne a legdekoratívabb legbulisabb csajoknál próbálkozz, mert ott folyamatos szorongásod lesz. Tudsz találni olyat, akivel szépen össze tudtok rezdülni.


Szintén tartsd távol magad az internetes társkereséstől, ezt nem győzöm hangsúlyozni, rengeteg kidobott fölösleges energiát spórolsz meg, ha az illetőnek nem egy fantom írogató leszel csak.

2018. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Boszorkány_ ***** válasza:
Valamikor meg kell tanulnod lányokat felszedni. Nem lehet mindig csak interneten ismerkedni. Igen, kicsit le vagy maradva, ezt kár tagadni, de ez nem azt jelenti hogy eztán dugj meg fűt és fát. Menj ismerkedj, beszélgess lányokkal, próbálj egy kicsit tanulni a nők nyelvén. Menni fog az! Sok szerencsét!
2018. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!