Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kezelik úgy az alkalmi/e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezelik úgy az alkalmi/egyéjszakás szexet, mintha bűn lenne?

Figyelt kérdés

Miért kell valakit leszólni, amiért szexel valakivel, aki neki tetszik? Ha mindenki egy r. Banc, aki szexel valakivel, akkor mégis miért fekszik le az is ezekkel a lányokkal, akiket el tud vinni, aki amúgy leszólja őket?..


A szex mindenkinek egy normális szükséglete, akkor miért gáz kapcsolaton kívül szexelni?


2018. okt. 10. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Speciel én azért mert én szerelemből csinálom. A csak testiségnek nem látom sok értelmét. Az csak ösztönös. Vagy ott a maszti.
2018. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút nem szólom le. Bár én nem nagyon találkoztam még olyan nővel akinek csak erre van igénye. De szerintem attól még hogy egy nő erre vágyik abszolút nem ribi.
2018. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
De szerintem ez egyébként borzasztó ritka
2018. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez társadalmi ízlésficam. Szerintem nem gáz kapcsolaton kívül szexelni, pénzért vagy nem pénzért, a lényeg nagyon hasonló. Ezeregy oka lehet annak, ha valaki ezt választja.
2018. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha szexelsz vkivel, aki neked tetszik nem vagy ribi. Ha minden hétvégén más f asz van benned, akkor igenis rib anc vagy!

Számomra a szerelmemmem szeretkezés, amire szükségem van. Nem csak vkivel szexre.

De ettől függetlenül még senkit nem kell leribizni. Mindenki úgy él, ahogy akar. Azok a fiúk, férfiak, akik meg egyéjszajáznak, nem szólják le a csajt. Mert nélküle nem tudna skalpokat gyűjteni!

2018. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Van értelme mondjuk annak, hogy szomorú vagyok, sértett és elvesztettem az önbizalmam... Tegyük fel, hogy más területeken már elkezdtem magam helyretenni, de jólesne egy kis gyengédség (vagy épp egy keményebben megfogós este), de nincs senkim... Akkor ebben a sebzett állapotomban keressek valakit, akit megbántok, mert szex az kell, de alkalmatlan vagyok a kapcsolatra?


Ha nem idegennel szexel az ember, akkor többnyire azért nem csak leveszi a bugyimat és beteszi a farkát és kész...


Egy vibrátor nem simogat, nem fogdos meg ilyesmi...

2018. okt. 10. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Mert egy férfi nem fog küzdeni egy olyan nőért, aki másnak két feles után szétnyitotta a lábát. Az ilyen csak dugásra jó.
2018. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem nem érint, mert én lassan két éve csak ugyan azzal az emberrel kelek,fekszek. :) ... Csak elszomorít egymás ismeretlen ócsárolása (ha neg ismerik egymást az méginkább).
2018. okt. 10. 19:50
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A szeretkezés helye a házasságban van. Ezért.
2018. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem bűn egyáltalán. Amíg valakinek nincs kapcsolata, miért ne csinálhatná. Persze nem akárkivel.

28/F

2018. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!