Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért változhatott meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változhatott meg a szexuális életünk?

Figyelt kérdés

3 éve és 4 hónapja vagyunk együtt a párommal,

31 hetes terhes vagyok,

1 hónapja lakunk együtt( a szüleinél mert még most rendezzük a házat).

De a szexuális életünk nem valami jó...

Lefekszünk az ágyba pihenni tvzünk stb..

Az elején mindig ő kezdeményezett,

Most meg nagyon ritka ha hozzám ér, én mindig jelzem neki simogatom a hasát combját, valamikor a nemi szervét is,

Megforduló és szorosan hozzá bújok hogy érezze a fenekem mert azt nagyon szereti mindig rá csapkod érzem olyankor hogy felvan izgulva hogy hozzám ér ő is érzem a nemi szervem,de

még se tesz semmit alszik.

Nem hanyagolom el magam ápolt vagyok, minden nap fürdők, lefekvés előtt

fürdés uutan, testápoló parfüm..

De még is egy héten 1-2szer történik meg, én többet szeretnék és volt már eről szó hogy nem foglalkozik mar úgy vélem mint régen..

Mi lehet a baj? Mit ajánlotok?



2018. okt. 10. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért (sietem hogy ne lássa meg míg fürdik le írtam)...
2018. okt. 10. 22:54
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt említette hogy fél hogy árt a babának de mondtam neki hogy nem..
2018. okt. 10. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Azért van ez mert terhes lettél

És tényleg félti a babát és nem akarja.

2018. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a babát félti nagyon. Hiába mondod neki, hogy nem. Ha zsigereiből jön a "félelem", akkor nehéz lesz bármit csinálni.

Fel van izgulva tehát kíván! 1-2 nem is tűnik annyira vészesnek terhesség mellett.

De ha még többet akarsz, akkor esetleg mász rá!

2018. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
3 év után azért ne várd el h mindennap szexelni fogtok. Persze biztos h a terheség miatt van, látja h már nagy a pocakod így lehet ez is megrémíti picit+ ilyenkor azt hiszik a férfiak h ha szexeltek akk biztos olyan mélyre megy a szerszáma h böködni fogja a baba fejét. :) hiába mondod neki h ez lehetetlen..
2018. okt. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
A terhességedtől van ez normális! Ne aggódj szülés után ez megváltozik!😊
2018. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!