Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, brutál jó lábakkal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, brutál jó lábakkal. Szeretitek, ha a férfiak ezt észre is veszik, gerjednek rá? Vagy inkább zavaró?

Figyelt kérdés
Van néhány nőstény istennői lábakkal ami számomra madnem spontán magömlest jelent. Pláne ha bátran kozszemlére teszik, ki is emelik pl magassarkúval, rövid mini, szép merészebb harisnyákkal. De sokak rejtegetik ezeket a csodákat, mintha szégyellnék v nem is tudnák milyen kincsket rejtegetnek. És persze mégtöbben hiszik azt h k.jó lábaik vannak, de háát.... semmi extra (oké, hosszú, de semmi forma. Hiányzó vádli. No izom. Elefánt boka, csülkök, stb). De a kérdés a jó lábú csajokhoz szól, imponál ha a pasi feltűnően erre gerjed v inkább zavar?

2018. okt. 11. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Engem az zavar, hogy nőstényeknek nevezel hús vér nőket..

Amúgy nem tudom mondták már hogy szép lábam van de semmi pluszt nem ad nekem, nem is zavar amíg nem a lábánál akár járni az illető.

2018. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de a humorérzék, hidd el, szebbé teszi az életet. Nem egy nőstényördögbe voltam halálosan és menthetetlenül szerelmes. Imádom a jóféle vadító nőstényeket. Imádom!! érted?? És igen, maximálisan tisztelem is őket. A csodálatos, isteni nőstényeket! :D

Mindamellet nem haragszom, hogy leosztottál, még talán tetszett is...

2018. okt. 11. 23:53
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

tudod a humor és a bunkóság között van különbség


írásban ahogy nősténynek nevezted a nőket az baromira nem volt humoros, lehet te úgy gondoltad, meg úgy hangsúlyoztad, de én pl nem úgy olvastam, mert semmi humor nem volt ott


(F)

2018. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát persze hogy te nem úgy olvastad. Neked bizonyára a tibi atya meg a stand up comedy a humor. Ha nem tartod annak az a te bajod. Nem prűdként fennakadni kell szokatlan szavakon és tanárnénisen puffogni, hogy ilyet jajj nem szabad mondani met csúnya dolog. hanem jobb lenne ellazulni. Ha te egyben az első válaszoló is voltál, akkor örülök, hogy F ként szépnek mondják a lábaidat, de a kérdésem a hölgyekhez szólt. A nőstény ördögökhöz, akik teljesen el tudják venni a balga férfiak eszét. Akik csodás formáitól megőrülünk, mi HÍMEK. Szóval a kérdésre várom a válaszokat. Köszi.
2018. okt. 12. 00:04
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

a standupot annak tartom, de Tibi atya annyira nem

én még a fekete humoron is nevetek, de nálad semmi humort nem láttam a szövegben, pedig nekem elég jó a humorérzékem


nem az első voltam, azért is írtam oda, hogy F, hogy leessen nem vagyunk azonosak, mondjuk szerintem a %-unk sem azonos :)

2018. okt. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Oké örülök, van humorod hisz te magad állapítottam meg, biztos úgy van, lépjünk tovább. Remélem néhány hölgy is (netán pár igazi nőstényördög!!) Is megtisztel minket, lábakra sóvárgó balga hímeket a válaszokkal. (A nőstényben a világon semmi sértő nincs, de aki ezen fennakad, azzal kár foglalkozni. Nem akarok korunk extraprűd retorikájába belefolyni, mert egyszerűen nem érdekel)
2018. okt. 12. 00:18
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Igazából te vagy az aki támadás a veszi azt, hogy kijavitottuk azt a megfogalmazás ami nem vicces hanem szimplán parasztság és sértő a nőkre nézve. Mert lekezelo, ledegradalo, olyan szót használni egy nőre amivel az állatokat jelölik. Akárhogy nézem nekem ez sehogy nem humoros, főleg mert a humor az intelligencia egyik alapvető ismerve és egy intelligens ember felismerne, hogy nem kotekedesbol javitunk ki. Te nagy Los.
2018. okt. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*kos
2018. okt. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jesszusom. Ha hímnek netán kannak neveznek, nem sértődöm meg és nem érzem magam lealacsonyítva. Szerinted sértő es jaj ilyet csúnya dolog mondani, fúj de rossz voltam. Oké te dolgod, én ezt máshogy látom, ezt napjaink ostoba prűd túllihegett kortünetének érzem, de nem kell egyetérteni, de könyörgöm, nem ez a téma.
2018. okt. 12. 06:35
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki szolidan megnézi az nem zavar, de ha valaki bámul vagy valami lábfétises majom az nagyon zavar.
2018. okt. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!