Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha egy fiú falajánl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú falajánl masszírozást, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyből azt gondoljátok, hogy szexet akar? Ha ezt gondoljátok, akkor rákérdeztek, vagy inkább csak visszautasítjátok a dolgot?


Korotokra, és esetleges tapasztalatra is kíváncsi lennék. Pozitívra meg negatívra is.



2018. okt. 12. 01:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. De igen azt gondolnám. S megkérdeznék, hogy akkor most megfektetni akar vagy mi!
2018. okt. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A viszonyunktól függ.

Egy becsületes ismerőstől vagy jóbaráttól miért számítanék hazugságra?

Sokszor szoktuk masszírozni egymást ismerősökkel.

2018. okt. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen viszonyban vagyok a sráccal, de nem utasítanám vissza a masszázst.
2018. okt. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A masszást nem utasítanám el, de ha utána szexet akarna jól képen törölném.

20 L

2018. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Bocs hogy fiúként ide írok,csak tapasztalat miatt írom le.... én elég jól masszírozok,tanultam is. Általában bárkinek felajánlottam, nem gondolta azt hogy azért ajánlom föl mert akarok bármi mást is. Hogyha csinálom valakinek akkor az egy feladat, és próbálom minél jobban csinálni arra koncentrálok még akkor is ha nagyon bejön az illető.
2018. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha masszőr akkor szívesen elfogadom. De ha nem az akkor tudom hogy csak taperolni akar és kösz, nem kérek abból hogy egy kiéhezett pasika rajtam élvezkedjen. Elhatanám melegebb éghajlatra.
2018. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem gondolok semmit.

Ha masszírozni akar, menjen masszőrnek.

Én utálom, ha masszíroznak

2018. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mit?

Hát hogy mi a francért mennék egy sráccal el masszírozni, amikor elmehetnék egy igazi, profi masszőrhöz?

2018. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mert a srác kedvesen felajánlotta, és mert ingyen van
2018. okt. 12. 15:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, akkor fogadd el, csak vigyázz, hogy olyan helyzet legyen, ahonnan megvan a kiutad. És ne akkor, amikor menstruálsz.
2018. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!