Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki érzelem nélkül nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érzelem nélkül nem tud szexelni az magasabb érzelmi és szellemi szinten van?

Figyelt kérdés
Én férfiként nem vagyok képes csak szexre, egy éjszakás kalandra stb. Nekem kell az érzelem, szerelem ahhoz hogy egy nővel együtt legyek. Én emiatt különbnek érzem magam, mert szerintem az inkább állatias, aki képes csak szexre. Mert ugye a kakas is a baromfiudvarban csak a úgy ráugrik a tyúkra.
2018. okt. 12. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Bravo! Most tapsoljunk meg vagy mit vársz igazából. Jaaaa már tudom. Így van, ta vagy az evolúcio csúcsa!
2018. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
*te
2018. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Azért az egy éjszakás kalnand se egy gépies dolog szerintem......ott is van vágy,kívánja az ember a másikat,akár romantika is lehet benne egy kis pezsgőzéssel vagy ilyesmi..... ezek mind érzelmek. Nem csak a szerelmet hívják annak.
2018. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez önmagában aztán semmit nem jelent. Szellemi szintnek mi köze ehhez, arról meg ötletem nincs. Sok alapból értelmes pasit ismerek, akiknek voltak egyéjszakásaik. Értelmük ott is megjelent, pl abban, hogy felelőségteljesen művelik.
2018. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Attól ne érezd magad magasabb rendűnek.

Megsúgon neked hogy a szex néha kötelesség és nem a te örömödről szól.

Egy házasságban vannak mélypontok amikor nincsenek magasban szárnyaló érzelmek de szexuális szükségletek akkor lesznek vagy ennek vagy annak. Ha nyavajogni fogsz hogy nem tudod megdugni az asszonyt ha az akarja (mert épp nincsenek olyan érzelmeid) akkor majd meteszi helyetted más.

2018. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4. Igen inkább érzelmi szintet mondanék, érzelmi intelligencia EQ
2018. okt. 12. 13:17
 7/18 A kérdező kommentje:

Ha nyavajogni fogsz hogy nem tudod megdugni az asszonyt ha az akarja (mert épp nincsenek olyan érzelmeid) akkor majd meteszi helyetted más.


Nyilván ha nem szeretem már az "asszonyt", mert nincs meg az az érzelmi szint, akkor elválok tőle, mielőtt más tenné meg.

2018. okt. 12. 13:19
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

szerintem inkább alacsonyabb szinten vagy, mert nehezebben nyiilsz meg. Te csak a saját válladat veregetésével nyugtázod azt hogy nem tudsz punciban zakatolni ma se.

Az valóban igaz hogy érzelmekkel jobb. De én tudok egy éjszakás kalandokban is ölelgetni, simulni, orálozni, beszélgetni, az farkaláson kiivül. Ha te csak nagyon nagy bizalom feltételével vagy képes ezekre akkor sehogy nem lehetsz magas szinten. Elég fura az összefüggés. De nem is magam akartam isteniiteni. Csak azt mondom hogy szerintem az a jobb ha kevesebb feltétellel, és több különféle korlátozóval is képes vagy ismerkedni vagy sexelni többféleképpen, többféle szituban

2018. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

3. Azért itt is van különbség. Ha mondjuk régóta ismered, sokat beszélgettél vele, jól elvagy vele kialakul egy érzelmi szint, akkor valóban van érzelem és úgy én is tudnék egyéjszakásba belemenni.


Viszont ha buliba megismered és feljön hozzád és du**ok egyet, akkor ott kizárt hogy érzelem kialakuljon még akkor is ha romantikáztok, ugyanis ott bizony inkább csak a szexuális állatias ösztön van.

2018. okt. 12. 13:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Egy újabb kifogás arra hogy: mért nincs csajom, mért vagyok nulla az ágyban.
2018. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!