Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem mekkora részben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem mekkora részben testi, és mekkora részben érzelmi vágy?

Figyelt kérdés

a szerelem mekkora részben testi(fizikai), és mekkora részben érzelmi(lelki/szellemi) kötődés, vágy?


az a férfi, aki szerelmes egy nőbe, állandóan kívánja őt? nincs olyan, hogy ránéz, és igazábol nem is tetszik neki, vagy épp egyáltalán nem érez rá késztetést hogy magáévá tegye?

az előző barátom már a szemével is megevett. egy szimpla beszélgetés, vagy vásárlás közepén is mindig hangoztatta, hogy mennyire tetszem neki, alig birja ki, hogy ne essen nekem. (emellett persze a lelki kötődés is nagyon nagy volt)


ezzel szemben a mostani barátomnál csak az utóbbit látom. mindig hiányzom neki, állandóan ölelget, imád velem aludni, stb. egy aranyos, érzelmes fiu, látszik rajta hogy nagyon szerelmes. de nála nem érzem azt, hogy "jó nő" vagyok, sosem látom , hogy szenvedélyt érezne irántam. azt érzem, engem jobban vonz ő testileg, mint én őt. és ez pokolian bosszant, főleg az előző tapasztalatom miatt...

és persze rosszul esik, hogy a 'csini kirakatbabákat' mennyire megtudja nézni...



2013. jan. 8. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a vérmérséklete. Nem várhatod el mindenkitől, hogy állattá váljon, ha szerelmes.
2013. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
az igazi szerelem 90% érzelmi vágy 10% testi :)
2013. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő félben először csak érzelmi kötődés alakul ki, aztán ha megtörténik az első csók, akkor már jobban kivánjuk a következőt, és akkor már fizikai kötődés alakul ki, de akkor is kialakul, amikor hiányzik. Na ezt jól megmondtam:D
2013. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Az igaz szerelem szerintem is inkább érzelmi, mint testi. Mivel itt egészben akarod a másikat, nem csak szexuálisan.
2013. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor el kellene fogadnom, hogy az a lány, akit pl a plázában úgy megstíröl, talán jobban vonzza őt szexuálisan, mint én??
2013. jan. 8. 16:47
 6/10 A kérdező kommentje:
had kérjem már meg a kedves válaszolókat, hogy a nemeteket tüntessétek fel. már csak azért ,mert gyakran igen eltérő a két nem hozzáállása a dolgokhoz:)
2013. jan. 8. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tipikus példája a normálisan megválaszolhatatlan kérdéseknek. X szerelmemet megláttam, hazaszaladtam, hogy rárántsak, miközben rola ábrándoztam. Y szerelmemnek amikor meghallottam a hangját, másra sem vágytam, csak arra, hogy ezt a duruzsolást mindig halljam (persze szex közben is!) Z szerelmem nagyon szép volt, de az igazi az érintése ami rabul ejtett, ami miatt álmatlan éjszakáim voltak. Z szerelmem pi-ája volt olyan szép és finom... (Folytassam?)
2013. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

"az igazi szerelem 90% érzelmi vágy 10% testi :)"


Max. tizenévesen, de inkább már akkor sem. :D Hatalmas lódítás.

A szerelem a kettő egyvelege, a szexuális vágy, szenvedély pedig az érzelmek eredménye, tehát gerjesztő hatással vannak egymásra. Nem lehet, és nem is kell elkülöníteni az érzelmeket a szexualitástól.

2013. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia


Szerintem a kapcsolat elején 80%testi vágymajd amikor megismered a párod átalakul érzelmi vággyá. Gondolj bele amikor 3 szülés után elhízik valaki akkor is kívánja a párjuk.


Van egy jó könyv erröl. Alan Pease testbeszéd a szerelemben.

Megéri elolvasni. Szerinte sokkal többet kommunikálunk gesztusok alapján amit kipróbáltam működött.

Bátorítsd a mostani barátod ,hogy legyen szenvedélyesebb.

2013. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazi 100%-ban testi és 100%-ban érzelmi is.

F

2013. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!