Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A "Jelqing" gyakorlatok érnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Jelqing" gyakorlatok érnek valami a péniszvastagítás céljából vagy felesleges is próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Már megszámolni sem tudom hány csaj csalt, alázott meg szex közben vagy dobott, amiért kimondottan vékony pö***m van és semmit nem érzett belőlem. Ezért arra gondoltam, hogy elkezdem ezeket a gyakorlatokat: [link]

Van ezzel valakinek tapasztalata? Nem feltételezés, hanem konkrét tapasztalat. Jó, mondjuk hülye és naiv vagyok, mert +1 konkurencia miatt úgyse fogjátok elmondani, hogy valóban bevált-e hosszú hónapok kitartó munkája. :P

Csak nekem nem sok türelmem van és feleslegesen nem akarom pocsékolni az időmet olyannal, ami nemhogy nem hasznos, de esetleg még káros is lehet. Mondjuk az impotenciával se vesztenék sokat, mert így sincs úgy sincs csajom.



2018. okt. 12. 19:52
 1/10 anonim válasza:
0%
Jót tesz a lelkibékémnek,hogy közölhetem veled az enyém,jó,nagy,vastag,vaskos eres szerszám ! 29hosszú 6centis átmérő. Egy javaslatom van neked,hokizzál sokat :D
2018. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj 1es. 29/6 az már nem is lenne élvezhető!

Kérdező. Ha egy csaj ilyet csinál, az egy hülye pícsa. Miért kéne bárkit megalázni testi adottságai miatt!

Amúgy mennyire vékony az a vékony?

A gyakorlatotról nem tudon mit mondani. De a helyedben nem kockáztatnék.


22L

2018. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindig írok erről ide.A jelqing nagyon jó.Vastagított.

Persze nem úgy kell elképzelni hogy van 3centi vastag és lesz belőle 5centi de jobb lesz tényleg.

Fontos része az átmelegítés vízzel előtte nyújtás köldökhöz utána síkosítással a fejés azaz a jelqing.Utána lehet még péniszpumpázni vagy másnap.

2018. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy lazán megmért valódi 19-20-21/4,2-4,5 vastagtól már a legtöbb nő hátrahőkölne,erről ennyit.
2018. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Márciusban kezdtem el a jelqinget. 18 cm-ből 19lett, kerülete akkor 15 volt, amiből 16 lett. Lehet hogy sok lenne egy lánynak, túl nagy méretű, de én magam miatt csinaltam ezt a gyakorlatot :D mert szeretem a nagy farkam fogdosni xDD

Május első hetében fejeztem be a gyakorlatokat. Úgy csináld ahogy leírják. Ne erőltesd, főleg az elején ne, mert elpattanhat, elszakadhat valami, amit aztán műteni kell. Nyilván van kockázata...

Hasznalj sikositot. Gondoltam nemrég, hogy újra elkezdem, de nem ér annyi időt meg :DD

2018. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen működik, de az átmelegítés része fontos, és ne erőltesd!
2018. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11évesen is átmelegítettem már akkor olvastam ezt a káma szútrában
2018. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 A tövénél vagy a hossza közepénél ilyen vaskos? Mert az nem mindegy ám.
2018. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a közepe a legvaskosabb xD most akk az jó?
2018. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az rohadt gyilkos szerszám ha tényleg annyi.
2018. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!