Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érdemes férfiakkal próbálkoznom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes férfiakkal próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. 16 évesen lettem szerelmes először...egy lányba. Csak plátói volt a dolog és 3 évig tartott. Mivel nagyon szerelmes voltam belé, nem érdekelt senki más. 18 évesen összejöttem egy fiúval. Nem voltam belé szerelmes, de el akartam vele felejteni a lányt. Természetesen nem sikerült. Szakítottunk fél év után. Nem éreztem semmit a fiú iránt, de a szex fergeteges volt vele. Eközben elkezdtem az egyetemet és beleszerettem az egyik egyetemi barátnőmbe. Szintén plátói volt a dolog és ugyanúgy összejöttem egy sráccal, hogy kiöljem magamból az érzést. Szintén kudarcba fulladt a próbálkozás, mert a fiú iránt nem éreztem semmit, csak szexelni szerettem vele és a gondolataim végig a szerelmem (az egyetemi barátnőm) körül jártak. A fiúval egy év után szakítottunk. Jelenleg nincs senkim és még mindig a barátnőmbe vagyok szerelmes. Felmerült bennem a kérdés, hogy lehet megérne egy próbát az, hogy keressek magamnak egy barátnőt, pedig nem igazán vonz a szex lányokkal (bár még sosem próbáltam). Kicsit aggasztó a dolog, hogy kétszer voltam szerelmes eddig és mindkét alkalommal lányba, mert a családom nem viselné túl jól, ha egy nő lenne a párom. Férfiakkal viszont képtelen vagyok normális kapcsolatot kialakítani, mert mindig egy adott lányon jár az eszem.
2017. máj. 5. 21:50
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:
100%
csak akkor,ha szerelmes is leszel a férfiba,különben megint csalódni fogsz
2017. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, de szerintem egyértelmű hogy nem vagy leszbi, és bocsánat hogy így fejezem ki magam, de deffektes vagy. Nincs olyan dolog ami miatt egy lányt szerethetsz egy férfit meg nem. Embereket általában a személyiségük miatt szeretünk nem pedig a nemük miatt.


Az a baj hogy te a szerelmi ideálod mindenképp egy lányban idealizálod ami mint a példa is mutatja nem túl előnyös dolog. Így csak folyton szexre tartod a fiúkat még az érzelmi kiteljesedést a lányoktól várod, de ez nem más mint a te tévképzeteid szülte grotesz gondolat ami valószínűleg visszavezethető valamilyen hatásra ami jelentés része volt az életednek, esetleg "Jó anya", "Rossz apa" például ami miatt a pozitív érzelmeket mindenképp lányokra akarod kivetíteni.


A szerelem szerintem mindig undorító módon van lefestve és így egy ilyen baromságot képzelünk el mindig.


Személy szerint én bárkit tudok szeretni. Ami meghatározza azt hogy kit szeretek, az csupán annyi hogy milyen kompromisszumokra vagyok képes. Milyen lányokat kedvelnek a fiúk?


Legyen kedves, szép, hosszú hajú, szexi, okos, vicces, jó humorérzékű és ide felsorolhatnék ezer dolgot. Na már most ez legalább 1 millió lányra igaz. Aztán jönnek a komplexebb dolgok. Az legalább fél millióra igaz. Ezek mind megfelelnének az én igényeimnek, annyi különbséggel hogy még egyik pl mozogni szeret így folyton nyaggat hogy menjünk sportolni, addig a másik a színházért van oda, ezért oda menjünk.


Így sok lányt tudok szeretni, mert alapjában véve megvan az a személyisége ami kell nekem, az egyénisége pedig csak a kompromisszumokat adja meg, amit vagy bevállalok érte vagy nem.


Nálad is ugyanígy van. Nem hiába van az hogy életünkbe általában nem 1 emberről gondoljuk hogy szerettük. Ez igen is döntés és akar kérdése leginkább, ahogy nálad is, csak mint mondtam de ezt az érzésed mindenképp egy nő neműre akarod kivetíteni, de ahogy említettem, nem a neme határozza meg azt hogy ki ő, és amit ezekben lányokban szeretsz, az nagyon sok fiúban is megvan, csak te valamiért ignorálod és kizárod ezt. Amiket leírtam tulajdonságokat, az pl akár egy fiúról is szólhatna. Szerintem gondolkodj el ezen.

2017. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 CascaraLover ***** válasza:
53%
Szerintem ezt kár erőltetni, és nem is túl tisztességes a fiúkkal szemben. Légy nyitottabb más lányokra, én úgy érzem, neked kijár már egy jó party egy csajjal. :D Nekem pont fordítva van egyébként, nőbe nem tudok beleszeretni, de a szex nagyon jó velük. :D
2017. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Találhatsz majd esetleg olyan fiút, akiben megtalálod azt, amit a lányokban is keresel. Hátha...
2017. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elgondolkodtató, s egyben tragikus.

Bennem az a kérdés merült fel: hogy van az, hogy lányba tudsz beleszeretni, de szex elképzelhetetlen velük. Még a férfiakkal a szex fergeteges, de a szerelem nem megy?

Szerintem össze vagy zavarodva! Lehet, hogy nem a legjobb pasikkal hozott össze a sors. De lehet, hogy épp kedvesek is voltak, csak nem engedted közel magadhoz őket? Ezt nem tudhatom.

De az biztos, hogy össze vagy zavarodva! Ideje lenne, beszélni a lánnyal, akit szeretsz. Ha ő viszonozza, az jó! Ha nem, az is jó, mert tisztázódik benned egy s más!

Mindenesetre, ez kicsit olyan, mint a libikóka középső állásban. Előbb-utóbb el kell billennie valamerre…

2017. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 CascaraLover ***** válasza:
82%
2., ha nem élnék át hasonló szituációt, igazat adnék neked. Én mint mondtam, nőbe nem tudnék szerelmes lenni. Ebben egészen biztos vagyok. Valamit nagyon másképp kell csinálnia, jobban meg kell érintenie, de erre nem volt képes soha senki. Egy férfi azonban igen. A kérdező nem leszbikus, hanem biszexuális és igenis lehetséges tisztába lenni azzal (na jó, akkor mondjuk nagyon erős melyről jövő sejtésnek), hogy milyen nemű ember lesz az, akinek a teljes szívunk oda tudjuk adni.
2017. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, apámmal nem volt jó a kapcsolatom. Kislány voltam, amikor elhagyott minket, vert, ordibált stb. A szex nem teljesen elképzelhetetlen egy nővel számomra, csak valahogy a férfi-nő felállás jobban izgalomba hoz. De ha lenne alkalmam, nem utasítanék vissza egy nőt, csak nem tudom elképzelni a kimenetelét a dolognak.
2017. máj. 5. 22:15
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindegyik válasz elgondolkodtató és nagy segítséget nyújtott. Köszönöm még egyszer! Nem szeretnék több férfit átverni, kipróbálom magam lányokkal, hátha egyszer rám is rámtalál a viszonzott szerelem :) ideje lenne már!
2017. máj. 5. 22:17
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen instabil embert...te jóisten. Fingod nincs arról, hogy mit akarsz. Szerintem hanyagold a szexet addig, amíg nem kerülsz képne magaddal. Olyan vagy, mint egy nyúl, aki ösztönből kefélget...
2017. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Probald ki a 2 lany 1 fiu felallast. Lehet bejonne. Irj privit ha erdekel.
2017. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!