Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől függ a sperma mennyisége?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ a sperma mennyisége?

Figyelt kérdés

2 honapja jottem ossze egy sraccal. Kb 10-12 alkalommal voltunk eddig egyutt.

O a 3.baratom.

Szex utan eszrevettem hogy eleg nagy mennyisegeket elvez.

Akar gumiban elvez el punciban vagy testre, cicire elvez mindig eleg nagy mennyisegeket spriccel, ami nyilvan izgato es nagyon jo latni hogy ilyen hatassal vagyok ra.

Az elozo 2 baratom viszont egy alkalommal sem elveztek ekkorakat. Mitol fugg hogy kinek mennyi spermaja van?

Fiuk lanyok velemenye is erdekel hogy ki mit tapasztalt es mennyit szokott elvezni?

Koszi :)



2018. okt. 12. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

az hogy mennyi a sperma mennyisége az nem a te érdemed.

nincs olyan hogy jó a szex meg a nő, akkor sok az anyag, ha szar akkor meg kevés, ha rossz akkor nem élvez el.

kinek több, kinek kevesebb

2018. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően férfifüggő! Van, aki keveset, nála ha több van, akkor sem annyira, mint akinem alapból sok.
2018. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Béla. A Király. ***** válasza:
86%

99%-ban 3 dolog befolyásolja:

- Izgalmi fok, utolsó szex óta eltelt idő

- Hidratáltság

- Genetika

2018. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ mennyi folyadékot iszok, meg attól is hogy egy gyors kiverésről, szexről van szó, vagy jó hosszú előjáték utáni szexről :) Nyilván utóbbinál jó sok jön
2018. okt. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sok ,nagyon sok hiába élvezek el harmadjára akkor is sok
2018. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ferfitol is fugg hogy mennyi jon ki, eletkortol is (26 evesen nagysagrendekkel tobb jon ki mint 19 evesen jott), es attol is h mennyi ideje uritettem utoljara.

Ha pl egy nap kielegitem magam tobbszor is akkor extrem esetben az 5-6. alkalommal alig jon valami.

De volt olyan hogy egy hosszu lassu szex vegen (iszonyatosan felizgulva tobbszor megallva hogy elmenjek) cicikre akartam elmenni es konkretan az ágy mellett allva átlőttem a szobát tobbszor is. Szo szerint akkora mennyiseg jott ki akkora erovel hogy 2-3 sugar teljesn atrepult a franciaágy felett, neki a falnak. Szoval van olyan hogy jo szex es rossz szex. A ferfinak is jo ha el van huzva az elojatek es 3/4 oranal hosszabb ideig tart az izgalmi allapot.

Fiatalabb koromban pl volt szinten egy ilyen nagyobb élvezésem, egy randi utan, odabujt a lany szerelmes voltam es meg nem tartottunk ott hogy szex lehessen. A randi vegen fajtak a heréim, annyira ereztem hogy feszulnek, csak szex jart a fejemben, kielegitettem magam es iszonyat mennyiseg jott ki. Randi alatt gondolom folyamatosan szekretalodott az ondi, nyilvan sperma nem lett tobb, de az ondo mennyisege abszolut.

2020. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden férfinak más és más a sperma mennyisége. Nyilván a fiatalabb korban több, aztán az életkorral, úgy 40 fölött már csökken a kilövellt mennyiség. De nagyban múlik azon, hogy két vagy szeretkezés után vagy-e ! Sokszor volt a párommal olyan, hogy 24 órán belül 7-8 alkalommal szertkeztünk és az első és az útolsó között komoly mennyiség csökkenés volt. Szóval sok mindenen múlik. Csak példaként irom, hogy amikor teherbe akar esni egy hölgy, azt javasolják, hogy a párja az aktus előtt legalább 2-3 napik ne élevzzen el !
2021. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!