Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek le kell feküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le kell feküdni valakivel ahhoz, hogy megtudd melyik nemhez vonzódsz?

Figyelt kérdés

Tavaly december elején elmondtam anyámnak hogy a lányok fele is hajlok, vonzódom némelyik lány osztálytársamhoz, eközben alakulóban volt egy lánnyal. Azt mondta ne hívjam magam biszexnek mert még nem szexeltem se fiúval, se lánnyal. Persze, évekkel ezelőtt tetszett fiú de semmi több nem volt.


Mit gondoltok erről?


2018. okt. 13. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell. Tíz évesen még nem feküdtem le egyetlen lánnyal sem, csak jóval később mégis a lányok tetszettek, most 25 évesen nem feküdtem le még pasival mégis tudom, hogy egyáltalán nem vonzanak. Így ebből következik az, hogy heteroszexuális vagyok.
2018. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Ez hülyeség! Én 14-15 évesen jöttem rá hogy bi vagyok! Mivel vonzodni kezdtem lányokhoz is. Ez nem akkor dől el ja dugsz valakivel. Ha nem leszel rosszul attól a gondolatól hogy ki nyalj valakit sőt ha be indit vagy úgy mond kívánod akkor bi vagy nem kell ahoz le fekúdni mással! :)



20/L/Bi

2018. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vonzódás és a beteljesülés két külön dolog. Ha pl. kizárólag az egyik nem vonzana, attól még nem bizonytalanodnál el, ha az első alkalom rosszul sülne el. Próbálkoznál újra vele, vagy mással. Persze, ha ugyanazzal a nemmel rendszeresen rossz a szex, az elindíthat a másik nem felé.
2018. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne hívnád magad annak ami vagy?

Ha vonzalmat éreztél már srác és lány iránt is akkor te biszex vagy.

Lefeküdni nem kell hozzá, gondolj csak bele pl ha egy heteroszexuális beállítottságút erőszak ér a példa kedvéért a saját neméből attól még nem változik meg az identitása. Vagyis az identitásunk a nemi vágyunk határozza meg és nem pedig az, hogy kivel létesült köztünk kapcsolat, hiszen utóbbi példa szerint egészen az első érintkezésekig aszexuálisok lennénk.. Holott nemi vágyat már egészen fiatalon érzünk.

2018. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!