Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki későn, mondjuk húszas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki későn, mondjuk húszas évei közepén veszti el a szüzességét, annak hogyan alakul a későbbi élete? Komplexusos lesz, vagy mohó? Lesznek nehézségei? Be tudja pótolni, ami kimaradt?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Miért maradt volna ki bármi?

Ha minden buszmegállóban lenne lehetősége az illetőnek dugni, ám nem tenné meg, valóban kimaradt volna valamiből

Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem, és teljesen normális ember lettem

2018. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idősen ideje szerintem. Az ártatlan álszentség gyerekes szerintem...
2018. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, NEM kérek több privátot, amiben azzal nyugtatgatnak, hogy majd megtalálom az igazi pasit. FÉRFI VAGYOK, NEM NŐ. Mindenki érti? Köszönöm. Lol.
2018. okt. 13. 22:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát haver jobb lett volna ha legalább egy F betűt odaírsz nekik :D
2018. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nyilván aki fiatalabban veszíti el, néha azt kívánja hogy bár csak várt volna vele, aki meg nem tizenévesen előbbre hozná a dolgot. Nézd, én pasi ként 22 voltam mikor végre megtörtént és igen sok gátlás lehullott rólam. Utána volt részem ebben-abban, és mára azt gondolom hogy igen is jó magyarázat a mohóságra hogy elnézést de van mit behoznom. Pedig nem átlagos életet élek erre most nem térnék ki, de fene tudja hogy min múlik hogy ki mennyi szex igénnyel rendelkezik vagy mennyire hűséges, neveltetés, genetika... Szóval bocsi ha hosszan válaszolok de nyilván nem jó harminc felett elveszteni de ez nem lehet mindenre ok. Pl nekem sem volt semmi de írd és mondd semmi a középiskola alatt és azt gondoltam hogy már közeledve a harminchoz annak idején hogy ezért tetszenek a 16 17 éves csajok, de nem, mára már világos hogy csak kellett a friss husi..
2018. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az exem is velem 21 évesen vesztette el szüzességét. Igen, a "mohó" kifejezés tökéletes rá... Nem tudom más pasik milyen mennyiségben akarnak szeretkezni, de ő igyekezett mindent pótolni, és örült, hogy végre van kivel ágyba bújni. Mivel addig még csak velem próbálta, illetve előtte nekem sem volt túl sok nemi életem, így nyilván volt bennünk egy kis görcs, hogy "vajon jól csinálom?" stb...

Szerintem mindenki úgy és annyit csinálja ahogy neki jó. Ha úgy van, akkor inkább várj egy normálisan partnerra / társra. Ez a tipikus megfelelési kényszer mindenkiben benne van, de az elvárások miatt tedd meg azokat a bizonyos lépéseket, hanem magad miatt.


21 / l

2018. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát, sztem az kifejezetten szokványos fiúknál, hogy középsuli alatt nem volt semmi. Őszintén, kinek igen? Pár koránérő, tápos majomnak, hurrá nekik. A többség középsuli alatt csak bénázik, nem kellünk a csajoknak...


Meg később is csak korlátozottan. Én 26 vagyok, egy éve vesztettem el. Akkor is mázlinak éreztem. De az igazsághoz hozzátartozik, hogy lett volna rá vagy 4-5 alkalmam korábban is. Csak mindig úgy éreztem, hogy nem annyira az igazi, aki éppen ott volt, túl sokat válogattam... úgy vagyok vele, hogy mégiscsak úgy érdemes, ha az ember többet is tervez. Csak mostmár, így utólag, rohadtul bánom. Nagy szükségem lenne az intimitásra, tudni azt, hogy fontos vagyok valakinek. Kis közös hülyeségek, szokások kialakítására, filmet nézni valakivel, utazgatni, kirándulni valakivel, megmutatni az igazi magamat, meg a titkaimat... ezek hiányoznak a legjobban. Attól félek, hogy nem találok olyat, aki igazán partner lesz ezekben, csak be kell érnem majd valakivel, aki akad.

2018. okt. 13. 22:52
 8/16 A kérdező kommentje:

"de az elvárások miatt tedd meg azokat a bizonyos lépéseket, hanem magad miatt."


Magam miatt akarom. Nem érdekelnek az elvárások. Egyszerűen szükségem van sok szexre. Bár nem tudom, miféle lépéseket kéne tennem. Fiúként sajnos nem elég elmennem egy helyre táncolni. Csomó társaságba járok, sok embert ismerek. Semmi.

2018. okt. 13. 22:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyannak kell lenni, mint az aligátornak. Csendben figyelni, analizálni a környezetet és türelmesen várni. Amikor eljön a megfelelő pillanat akkor lecsapni és nem elengedni a zsákmányt.

Kulcsfontosságú a türelem. Az ilyen dolgokat nem szabad elsietni. Ami késik nem múlik.

2018. okt. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én 23 voltam. aztán akivel elvesztettem össze is házasodtunk, bennem meg megmaradt, hogy még kiváncsi vagyok milyen mással, közhellyel szólva nem éltem ki magam, ezért aztán másfél év alatt meghúztam még 20 csajt, aztán elváltam. most 30 körül érzem, 3 éve újra kapcsolatban, hogy már nincs szükségem másra csak az aktuálisra.
2018. okt. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!