Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondolnak a pasik mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnak a pasik mikor megnéznek egy női mellett?

Figyelt kérdés

Mikor azthiszi nem látom, és csak bámulja mintha nem látott volna még fehér embert

Egyik ismerősömmel leültünk egy padra megvárta velem a buszt és én elnéztem a háta mögé egy ideig.. És visszanéztem láttam hogy nézi.. Nem mertem szólni meg semmi inkább visszanéztem mögé hogy azt hogyne nem látom.. Csak annyira nézte tényleg ez annyira egoistán hangzik.. Elvileg ez egy ösztön bennük.. De mit gondolnak közben?



2018. okt. 13. 23:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
azt gondolom, hogy a francba már megint drágább lett a gázolaj
2018. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

tudom, hogy látod hogy nézem, de nem érdekel mert olyan jók a didkóid, hogy néznem kell őket.

a csöcseidre gondolok konkrétan.. és csak vagyok lebegek élvezem, hogy szép kerek melleid vannak:)

ennyi..


ha már nem látom a melleid soha többé nem jutnak eszembe.. (valószínűleg soha) kivéve ha nagyon fullos volt a cickód.

2018. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Vajon melltartó nélkül is szépen állnak, mennyire feszesek, milyenek lehetnek a kézben, megnézném ruha nélkül, ilyesmik.


De aki feltünően bámul, az egy tahó. Az oda-oda pillantást persze nehéz megállni, főleg ha olyan adottságokról van szó ami bevonzza a tekintetet, de itt ha jól értem nem erről volt szó.

2018. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Arra, hogy az anyatej is onnét jött és az apatej is oda megy, ddáááá :D Igen de mennyire odamenne:)
2018. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Waaxdd 10 perc alatt egy kérdésemre sem jött ennyi válasz😂

És ilyen betegeketxdd

Azért köszönöm 😂

#3-nak meg főleg 😂❤️

2018. okt. 14. 00:12
 6/26 anonim ***** válasza:
36%

mit köszönsz a hármasnak? leírta a legkommerszebb választ.. mármint a válasz első fele korrekt, de ez a tahós duma.. hagyjuk már. ez képmutatás amit csinál.

a legtöbb pasi szíve szerint egész nap csak csöcsöket nézne, bámulná őket és csorgatná a nyálukat.. csókolgatná őket és játszana velük. meg minden. a csöcsök jók, imádjuk a dudákat. a punci is ilyen csak azt még jobban eldugjátok:( legalább olyan nacit vennétek fel ami jól bevág vagy valami, hogy kirajzolódjon a vonala.. de még az sem kész katasztrófa:/ pedig én pl imádom amikor a csajom csak sétál előttem úgy, hogy egy harisnya vagy leggings van rajta és jól bevág neki:) olyan szép a kis puncija azon keresztül.

na mindegy.. a csöcsöket legalább kiteszitek:D tegyétek bele jól az arcunkba őket, aztán botránkozzatok meg hogy bámuljuk őket.. legyetek abszurdok!

2018. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%

Ösztön? Akkor a nők is mind egymás mellét bámulnák. Hisz a mellek csak a csecsemő táplálása miatt vannak

Ha a pasi szaporodási ösztöne lenne a mozgatórugója a mellbámulásnak, akkor inkább a muffot néznék

Az ilyen önkontroll nélküli férfiakat igyekszem kerülni

2018. okt. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
HP de inkább házi pálinka
2018. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
7, kerüld csak, jobb lesz mindenkinek ugyanis nincs sok fogalmad a nemi vágy kialakulásáról sem arról, hogy milyen szervnek mi a szerepe a párválasztásban. amit a szoptatásról írsz az sem állja meg a helyét. tényleg jobb ha kerülöd a mellnézést imádó pasikat veszettül prűd vagy.
2018. okt. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azt köszöntem a hármasnak hogy nem volt szarkasztikus 😅
2018. okt. 14. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!