Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lógó mellem miatt nem merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lógó mellem miatt nem merek lefeküdni senkivel. Férfiak, nektek lelóhadna a farkatok, ha meglátnátok?

Figyelt kérdés

Úgynevezett "fáradt mell" típusom van... ráadásul striás is, mert hirtelen nőtt meg, és nem régiben fogytam 15 kg-ot, aminek örülök, de a melleim így még csúnyábbak lettek :(

Az öltözködésemnél direkt nem helyezek rá hangsúlyt, nem teszem ki. A gond csak az, hogy vonzza a tekintetet, mivel közepesen nagyok.

Régebben úgy voltam vele, ha szexre került a sor, hogy hát a férfiak ruganyosabbak, ha meglátják a melleim, majd másra koncentrál :D de most már konkrétan csalásnak érzem. Melltartóban szép, de valójában ronda. Persze nem ez az egyetlen dolog, ami zavar a testemen... de most valamiért ezen kattogok.

Férfiak, ti hogy viselkednétek, ha lenne egy nő, akire vágytok, látszólag szép mellekkel, de aztán kiderül, hogy undorítóak azok a cicik?

Szóljak előre? Vagy mit csináljak? Műttetni nem akarom, egyéb okok miatt.



2018. okt. 14. 08:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%
Plasztika esetleg? Biztos van korrekciós lehetőség.
2018. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%

Mégis milyen az az undorító ?

Képről lehetne valamit mondani de így semmi, kár kiírnod a kérdést.

2018. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
46%
Ne vedd le a melltartód
2018. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%

hát a leírás alapján nem tudom elképzelni, tudnál esetleg egy hasonlót linkelni?


és még 1 kérdés, komoly vagy alkalmi kapcsolatban gondolkodsz? mert nem mind1, hogy melyikben

2018. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

2-es, nézz utána a fáradt mell típusnak, és meglátod, hogy milyen az undorító...


3-as az lesz, hogy nem veszem le, szerintem is csak az marad :/ bár utálok ruhában szexelni, meg a legtöbb pasi egyből nyúl a melltartó után, hogy levegye rólam. De akkor nem engedem vagy majd meglátom.

2018. okt. 14. 08:22
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Rakerestem a faradt mellre, total nem dobott ki egy kepet se rola. Szoval kuldhetnel egyet. Fej nelkul, szoval ugyis mindegy!

32F

2018. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
A google se magyarul sem angolul nem ismer ilyet, hogy fáradt mell.
2018. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem akinél már eljutsz a szexig, azt fogja a legkevésbé érdekelni
2018. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem lohadna le.

Valakivel van meg a vágy, nem a melled szeretem, s te jársz hozzá...

Szóval nem tántorítana el.


42/F

2018. okt. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

[link]


A képen az utolsó az enyém...jobbról az első. A mellbimbóim a földre néznek. Annyi, hogy nekem egy picit nagyobb és enyhén szétállnak.

Gondolkodtam, hogy jobbról a második, neki még az alkata is hasonló az enyémhez, de azok teltebbek, mint az enyémek.


Köszönöm a válaszokat. Kérdezrétek: most egy szexkapcsolat van kilátásbaan. A férfi idősebb tőlem és intelligens...remélem megérti, hogy nem minden fiatal lánynak kemény kerek mellei vannak. Bár lehet hogy pont ennek reményében akar szexelni velem :"D

2018. okt. 14. 08:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!