Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eppaz02 kérdése:

Mit tegyek ha a barátnőm nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
A történet a következő: barátnőmmel már 1 éve együtt vagyunk, ez idő alatt sokszor lefeküdtünk de több mint 3 hónapja nem engedi hogy hozzá nyúljak mindig mond valami kifogást. Pl: nincs kedve, már unja, nem olyan érdekes stb... 18 éves elvileg én voltam neki az első.... mióta nem fekszünk le egymással rettentő sokat veszekszünk mindenbe beleköt mintha direkt csinálná... mi lehet a baj? Már nem vagyok eléf vonzó neki?

2018. szept. 20. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Lehet h mással szokott szexelni

És már ne szeret

2018. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
*nem
2018. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nyílvánvalóan már nem akar veled lenni. Szakítani akar csak nincs elég bátorsága ahhoz hogy ő szakítson.


Ennek a kapcsolatnak annyi.

2018. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Lehet h már más pasi lerendezte

Vagy eltűnt a kapcsolatotokból a tűz a szenvedély vagy nagyon monoton lett csak tilitoli aztán a bumm de semmi plusz

2018. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Más pasi van a háttérben, azért köt beléd mert azt akarja h te szakíts vele, és ne ő veled. Így egy kicsit enyhít a büntudatán sztem.
2018. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mással dug, vagy nagyon nem jó a szex, lehet 2 perc alatt elmész, és egyáltalán nem kielégítő neki a szex. Vagy durva vagy, vagy túl kicsi... Vagy valami olyat tettél, amivel megutáltattad vele a szexet.
2018. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak lőttek. Zárd le gyorsan. A csaj mehet a levesbe.
2018. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
A nők általában a férfivel akarják kimondatni a kellemetlen dolgokat, akkor is, ha azt valójában ők akarják, hogy utána az ő kezükben maradjon a mártírkártya. Imádnivaloak!😂
2018. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

1. Ha nem akar lefeküdni veled, feküdj le egyedül!

2. Valószínűleg nem eléggé fürge a nyelved, és az ujjad sem.

3. Lehet hogy másik fiúcska tetszik neki!

4. Lehet hogy rájött hogy baltaképá vagy!

2018. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!