Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy nem a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nem a szex a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Egy éve élünk együtt, szerelmesek vagyunk, közösen tervezzük a jövőt!:) mivel sokat dolgozunk (párom minden nap 5kor kel, este nyolckor ér haza, én később megyek de 9-10körül esek haza) eatére nagyon fáradtak vagyunk. Összebújunk, beszélgetünk, nézünk valami sorozatot de szexelni egy héten kb kétszer szexelünk. Nem tudom, hogy a fáradtságnak tudható e be, de én úgy veszem észre a páromin, hogy férfi létére neki ez nem olyan létfontosságu. Létezik, hogy egy 30as férfi egy héten túlnyomó részt inkább bújik, szeretget mintsem a párkának essen? Van olyan férfi akinek nem igénye, hogy “orrba”szájba” szexeljen?

Nem érzem, hogy ez gond lenne köztünk, talán én gondolom rosszul, de eddigi tapsztalataim alapján úgy gondoltam, hogy egy férfi mindne vágya a szex a nap végén főleg ha szerelmes, boldog!?


25N



2018. okt. 15. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam végig, de a kérdésre a válasz: NINCS!
2018. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

El kell mondjak neked valamit.

NEM a szex a legfontosabb dolog a világon

Fontos része egy kapcsolatnak, de nem a legfontosabb

Egy értelmes, felnőtt, szerelmes férfi ezt pontosan tudja

Csak annak forog a szex körül a világ, akinek amúgy teljesen üres az élete, és nem tud szeretni

2018. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is pont ez a helyzet. Habár a heti 2 nekem már jó lenne.:D kb. havi 2x vagyunk együtt. Mi ezt akarjuk heti 1-2-re javítani, mert ezt egyikünk sem érzi jónak,ami most van(hiányzik nagyon).

24N

2018. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Van
2018. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, az én férjemnek szinte egyáltalán nem fontos a szex, van is ebből gondunk bőven.
2018. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az a fontos, hogy ha két ember együtt van, akkor az ilyen szintű igényük jó, ha megegyezik.

Az rossz, ha te szeretnéd nagyon, ha lenne, őt meg túlságosan nem mozgatná.

Fontossági sorrendet nem kell felállítani, mert ott nagyon valószínű, hogy nem az lenne az első a párkapcsolatba.

2018. okt. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A # 6/6 válaszoló nagyon elkapta a lényeget. Az hogy kinek milyen a vérmérséklete változó, de hogy a kérdésre is válaszoljak. Igen van ilyen, hogy nem a szex a legfontosabb, és azok a nők vagy férfiak akik mást mondanak csúnyán csak magukkal és a testi ösztöneikkel vannak elfoglalva. Az egy héten 2-3 szeretkezés még abszolút optimális, bár valóban a munka sokat levesz ezt tapasztalatból mondom, főleg ha valaki ezeket a 3-4 műszakos melókat nyomja.
2018. okt. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen a 6. jól látja! Ilyen amikor nem illenek össze a párok szexuálisan.
2018. okt. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kérdezō a pasidnak valószinüleg csökken a tesztoszteron szintje,(amitōl férfi a férfi) ez vàltozó de átlagban 30 felett kezdōdik és Tini korban a legtōbb, pl én edzek és 30 vagyok, de én tōlem naponta KB 4x megkapnád a szexet!
2018. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett, teljesen jól vagyunk, szeretjük egymást és nincs semmiféle hiányom se!:) csak kíváncsi voltam, hogy más pároknál is így van e ez.
2018. okt. 16. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!