Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy nem a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nem a szex a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Egy éve élünk együtt, szerelmesek vagyunk, közösen tervezzük a jövőt!:) mivel sokat dolgozunk (párom minden nap 5kor kel, este nyolckor ér haza, én később megyek de 9-10körül esek haza) eatére nagyon fáradtak vagyunk. Összebújunk, beszélgetünk, nézünk valami sorozatot de szexelni egy héten kb kétszer szexelünk. Nem tudom, hogy a fáradtságnak tudható e be, de én úgy veszem észre a páromin, hogy férfi létére neki ez nem olyan létfontosságu. Létezik, hogy egy 30as férfi egy héten túlnyomó részt inkább bújik, szeretget mintsem a párkának essen? Van olyan férfi akinek nem igénye, hogy “orrba”szájba” szexeljen?

Nem érzem, hogy ez gond lenne köztünk, talán én gondolom rosszul, de eddigi tapsztalataim alapján úgy gondoltam, hogy egy férfi mindne vágya a szex a nap végén főleg ha szerelmes, boldog!?


25N



2018. okt. 15. 22:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A válsz Nagyából ahogy írtam, 30 és 30 felett kezd csökkenni a tesztoszteron, ez életmod tól is függ, aki nem sportol és mindenféle kaját eszik annak drasztikusabban csökken,növekszik az ösztörgén szintje(lassan nōvé változik) pont a mai életmod tól "gyorskaja és nincs sport" miatt. Én azért mondtam hogy én napi 4x és tudnék veled szexelni igy 30 évesen mert más életmodot követek.
2018. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Párom sportoló, sportból és edzősködésből keresi a fizetését, nem KFCt eszik a kanapén esténként😀 nagyon jól néz ki, borzasztó “fiatalos” meg hát miért is ne lenne 30as éveiben:)
2018. okt. 16. 11:07
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor szedjen teszto fokozot, az segít, ō ilyen! neki màr kezd csökkenni ez van! Ilyen a biologia. Vagy csak szeretōt tart.
2018. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
üdvözöllek egy normális, felnőtt párkapcsolatban!
2018. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi volnék hogy lehet sportoló a barátod ha 5kor kezd és 8kor végez!? Egy elit sportoló HETI 20 órát dolgozik! Aki tesépítō az sem dolgozik mindig napi 8 órát..
2018. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy magyarázkodnom kéne, de hátha csak kíváncsiságból kérded és nem köteledni akarsz, így válaszolok:) mivel ő maga is edzésre jár (ami nem magyarországon van) így 4kor indul, 5-7ig edz és 8ra ér haza kb. Egy akadémián van két csapata, a napja délelőtti részét ott tölti, edzést, erősítést tart. Nem testépítő..


Nem panaszkodásból tettem fel a kérdést, érdeklődtem, hogy csak nálunk (napirendünkből és igényünkből adódóan) heti 2-3 a szex vagy másoknál (normális szeretet teljes kapcsolatot élőknél) is redukálódott e az idő során. Nem tartok semmiféle szeretőtől:)

2018. okt. 16. 13:04
 17/23 anonim ***** válasza:

Mi naponta szexelünk munka előtt, után, tök mindegy hány óra :D

De mint írták, kinek mekkora az igénye, nekem mindig az volt a gond, hogy én nőként akartam így, a pasinak meg sok volt.


De ha nektek így jó, legyetek boldogok, mindenkinek más a szexuális igénye.

2018. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor biztos jó kis csajok veszik körül...
2018. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Istenem...focista!! Nem tornászlànyokat egyenget..ha így lenne sem gondolnám, hogy megcsal.

Duplázd meg a tesztoszteron adagodat, mert kezdesz paranoiás nőként viselkedni.:)


Szép napot!

2018. okt. 16. 15:39
 20/23 anonim ***** válasza:
Akkor miértnem írtad meg hogy focista?? nem Lett volna egyszerübb? Istenem nōi logika...
2018. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!