Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy nem a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nem a szex a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Egy éve élünk együtt, szerelmesek vagyunk, közösen tervezzük a jövőt!:) mivel sokat dolgozunk (párom minden nap 5kor kel, este nyolckor ér haza, én később megyek de 9-10körül esek haza) eatére nagyon fáradtak vagyunk. Összebújunk, beszélgetünk, nézünk valami sorozatot de szexelni egy héten kb kétszer szexelünk. Nem tudom, hogy a fáradtságnak tudható e be, de én úgy veszem észre a páromin, hogy férfi létére neki ez nem olyan létfontosságu. Létezik, hogy egy 30as férfi egy héten túlnyomó részt inkább bújik, szeretget mintsem a párkának essen? Van olyan férfi akinek nem igénye, hogy “orrba”szájba” szexeljen?

Nem érzem, hogy ez gond lenne köztünk, talán én gondolom rosszul, de eddigi tapsztalataim alapján úgy gondoltam, hogy egy férfi mindne vágya a szex a nap végén főleg ha szerelmes, boldog!?


25N



2018. okt. 15. 22:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

Ne hallgass a lehúzókra, egy felnőtt embernek ha aktívan él, munkája van, hobbija van, sportol, törődik a barátaival és családdal, esetleg már bejött a baba is, akkor egyszerűen nincs ideje/kedve/energiája szeretkezni minden nap.


A heti 2-3 szeretkezés igen is normális, sőt még jó arány is, mert baba mellett ennyi időd nem lesz. Elején én is panaszkodtam arra, hogy miért nincs minden nap szex, ahhoz voltam hozzászokva hogy dugás-dugás-dugás megállás nélkül ha volt szabad 5 percünk, de egy idő után csak erőltetett lett és ez félig megöli a lényegét.


Inkább legyen heti 2, de az minőségi, kielégítő, tomboló, felszabadító.

Hosszú kapcsolatban úgy is rájössz, hogy nem csak testiség létezik. Néha sokkal jobban kielégít ha csak leültök egy pohár borral beszélgetni, kikapcsoltok mindent, és élvezitek egymás társaságát. Egy feszült nap után ez hihetetlen felszabadító tud lenni és még jobban fogjátok szeretni egymást.


Ez van, egy felnőtt ember kissé lenyugszik és rájön, hogy nem csak a dugás körül forog a világ. Megértem, ha egy fiatal ezzel nem ért egyet, 23 évesen nálam is a dugás volt a legfontosabb dolog a világon. Dugás vagy Barátokkal találkozás? DUGÁS! Dugás vagy elmenni pároddal mozizni? DUGÁS! Dugás vagy meglátogatni édesanyádat? DUGÁS! Dugás vagy elmenni egyet futni a pároddal? DUGÁS! Dugás vagy munka? DUGÁS!


Egy nap 24 órából áll és lehet trükközni, de végül te döntöd el mire van időd. Természetesen ha dugás a legfontosabb, akkor mindig szakítasz rá időt, cserébe mondjuk aznap nincs időd elmenni sportolni egyet, vagy takarítani, vagy ikeázni, vagy mosni, vagy felkészülni a holnapi prezentációra, vagy beszélgetni a pároddal.

De a tapasztalatom, hogy heti 2-3 igazán jó, egymásra figyelő szeretkezés sokkal többet tud adni, mint minden napos menetek, amik egy idő után kifáradnak. És emellett akkor legalább van időtök ténylegesen időt tölteni egymással és nem csak egymás testén élvezkedni.


Furcsa dolog, de ne ijedj meg, ez az aktív felnőtt élettel és egy komoly párkapcsolattal együtt jár.

2018. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21: nem vagyunk egyformák, mi nem erőltetjük a szexet, hanem élvezzük, napi 1x minimum.

Kinek mi kell, emellett van életünk.

2018. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
21-es! Nagyon szépen köszönöm!♥️
2018. okt. 17. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!