Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20/F szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/F szerintetek ez mennyire fog változni?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, és a barátnőm is az ő 18 éves. Egy hónapja vagyunk együtt, nem tudom mikor fog megtörténni a szex, én nem siettetem amikor majd hozza a helyzet. Az lenne a problémám ( vagy nem tudom mennyire probléma). Hogy volt amikor boxerben voltam és , effektíve egy ilyen szeretkezesi, misszionárius pózban voltam és hat a nadragomba elsultem, nagyon rosszul esett. Aztán ra egy fel orara megint így történt, egy másik helyzetbe. Rajta ilyen nagyon vékony kis nadrág volt. Sőt meg másnap reggel is volt ilyen. Azóta meg hosszunadragon keresztül is eléggé érzékeny vagyok, holott előtte nem volt ilyen. Szerintetek, ez a szüzesség miatt van, hogy teljesen újak ezek az ingerek és élmények. Vagy később szex közben vagy mindig ilyen gyors lesz? Maszturbalast azt bírom rendesen, hosszabb ideig.
2018. okt. 16. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom első alkalommal gyorsan el fogsz sülni. De ahogy egyre jobban belejöttök, s megszokott az ingereket, menni fog az tovább. Csak ne stresszelj, mert az nem segít!

22L

2018. okt. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik, hogy az első alkalommal, amikor smárolsz és dörgölőzöl, akkor az előváladék, ami kicsordul azt összekeverik azzal hogy elsültél. Amikor elmész, akkor ugyanúgy mint amikor kiverted, kilősz egy jó adag cuccot.


Ha az az 1-2 csepp csúszik ki azok az első erős ingerek miatt van, mindenkinél így kezdődik.

2018. okt. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem csak elovaladek volt. 😞
2018. okt. 16. 07:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre már nincs rálátásom, kutakodj utána, hogy mi lehet, ha nem vezet eredményre, és nem tudsz mit kezdeni vele, keress valakit a szakmán belül.
2018. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!