Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tartják az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják az emberek gáznak ha valaki 30-40 évesen szűz? Mi ebbe a szégyen?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom mintha ez egy elitélendő dolog lenne. Nem mindenkinek a szex a fontos...
2018. okt. 16. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

A túl sokáig elhúzódó szüzességben szerintem vastagon benne van, hogy hogy néz ki valaki, amiről nem minden esetben tehet. Pl nagyon csúnya, vagy betegség miatt kövér stb. Namármost persze meg lehet fogni egy csajt az egyéniségeddel is, ha nem vagy Klúni, de azért egy bizonyos szint alatt nem működik. A külsőleges vonzódásnak igenis van szerepe, ha szikrája sincs, akkor max lelki társ (szemetesláda férfibarát) lehetsz.


Megyek tovább.


Attól, hogy valaki randa pasi, még – bizony– nem a randa nők fognak neki tetszeni, mert rájuk nem áll fel. Ahogy a randa csajok is jó pasikat kívánnak meg, nem lúzer Kvazimódókat. Magyarán: ha csúnya ember nem bírja magát erővel rávenni egy kényszerű kompromisszumra vagy inkább beletörődésbe, abba, hogy adja lejjebb az igényeit, ne akarjon nemhogy a Bajnokok Ligájában játszani, de még az NB3-ban se nagyon, max. a megye 1-ben, akkor szűz marad 30 éves korára is.


Megyek tovább.


Nyilván baromira nem tesz jót a helyzetnek, hogy az időről időre kiszemelt lány, aki kvára nem abban a ligában játszik, amelyikben ő, lekoccantja. Ez betesz az önbizalomnak, visszaveti a jóembert, és ahogy a kudarcok ismétlődnek, rakódnak egymásra, arányosan egyre hosszabb időre teszi taccsra. Ha az első 2-3 elutasítást még feldolgozta egy-két hónap alatt, a hatodiknál már kábé egy év kell.


Ez olyan gyorsuló örvény, mint a kádlefolyónál a víz.


A helyzetben egyetlen üdvözítő terápiát látok, ami viszont nem olcsó: igényes prostizás.

2018. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Bírom az ilyen " mi lehet a háttér?" dolgot mindenkitől. Basszus, van, hogy valakinek nincs szerencséje a nőknél + alacsony is + kissé félénk + mondjuk vannak elvei és nem hajt másnak a nőjére, hiába tetszik neki mondjuk.

Vannak, akik nem állnak össze olyannal, akit bottal sem piszkálnának csak azért, hogy legyen valaki és dugjon egy jót.

2018. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

Egy férfi számára szűznek lenni a legnagyobb szégyen ezen a világon. Tudom, én is az vagyok.


27/F

2018. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem maga a szüzesség a szégyen, hanem a háttere. Ha valaki mentálisan oké vagy a személyisége miatt nem sikerült a pubertása beindulásától számított 20-30 év alatt sem kb 10 perc erejéig szexelni valakivel, az nem is társadalmilag, hanem inkább evolúciósan gáz. És abból az emberek elég sok mindent tudnak leszűrni, akit így elkerülnek a nők vagy aki ilyen tudatosan kerüli el őket.
2018. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

12-es, ezek elég béna kifogások. Voltam olyan pasival, akinek évek óta nem volt senkije, velem egymagas, mimóza, tipikus kocka, de még csak nem is helyes és éppen munkája se volt. Mégse volt már szűz.

Aki igazán akarja, annak összejön, ennyi.

2018. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Persze, meg bilibe lóg a kezem.
2018. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 he84 ***** válasza:
100%
Én nem tartom gáznak, akár férfi, akár nő az illető. Nem mindenki erre koncentrál és nem mindenkinek jöhet össze. Eléggé durva és szomorú bajosnak ítélni, lenézni azokat, akik később is szüzek. Sok oka lehet ennek, de az nem azt jelenti, hogy na akkor baj van vele.
2018. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!