Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merem megmondani a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megmondani a barátomnak, hogy szűz vagyok. Miért szégyen ez mostanság?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött, hogy a barátaim elkezdtek csesztetni olyan 16-17 évesen, hogy én még szűz vagyok, meg hasonlók. Azóta lett volna két komolyabb kapcsolatom is, de leginkább azért lett vége, mert én nagyon szégyelltem magam amiatt, hogy mennyire tapasztalatlan vagyok hasonlók. Ők velem egyidősek voltak, de már volt egy csomó barátnőjük. Amikor komolyabbra fordult volna a dolog, akkor lepattintottam őket. Most 19 évesen rettegek, hogy örökre az maradok és emiatt soha nem lesz senkim.
2016. aug. 31. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan mond meg neki, nincs ebben semmi szégyen csak a sok idióta bedumálta neked :)

21/L, szintén szűz.

2016. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nem merem megmondani a barátomnak, hogy szűz vagyok. Miért szégyen ez mostanság?" Nem a szüzességed szégyen, hanem az, hogy nem mered megmondani a barátodnak. A mostansággal semmi baj. A te fejecskédben kellene rendet tenni.
2016. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne a szüzzességed miatt parázz, ez nem "gáz" vagy kínos.. Senki nem szexistennőként születik de nem is kell! Nem fogsz 23 éves korodra kiégni, mint pár kislány aki még az általános iskolát sem fejezte be, de már igazi szakértő a témában.

Ahogy előttem is írták ne a szüzességed miatt feszengj, azon dolgozz, hogy legyen egy partnered akiben megbízol!!

2016. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a szégyen mostanság, hogy képtelenek egy kapcsolatban őszintének lenni.
2016. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem szégyen, nem sok embernek van hozzá köze. Ha majd eljuttok odáig azért mondd el neki. Ha emiatt negatív lesz a hozzáállása akkor egyszerűen nem ő az igazi. 30/F
2016. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen... Egyébként meg úgy is rá fog jönni ha oda kerül a sor..
2016. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, csak, ha annak érzed.
2016. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálad sokkal-sokkal idősebben veszítettem el a szüzességem, már felnőtt nőként. Nem szégyen, csak a fiatalok szeretnek hencegni azzal, hogy ők már milyen felnőttek, már megvolt, elvesztették, stb.


A barátaid meg, ha nem csak viccből csúfolnak, akkor nem igazi barátok. Nem előírás, hogy hány évesen kell elveszteni, mert különben "jajdeciki", sokkal rosszabb, ha nem a megfelelő emberrel veszted el.

2016. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a párod igazán szeret, ezzel nem lesz gond, ne aggódj.
2016. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem is szexre vágysz, hanem inkább csak szeretetre. Esetleg valamelyik szülő korai elvesztése miatt...


Mostani barátod mennyi? Mióta titkolod hogy szűz vagy? Gondolom idősebb, mert akkor nem írtad volna hogy a volt barátaid veled egyidősek voltak.


Az a baj, ha emiatt és ilyenkor ilyenektől félsz hogy nem lesz senkid, akkor nem nőttél fel még igazán belül... Lehet hogy kívül nő vagy és nincs okod a panaszra, de ez csak egy a sok közül.

2016. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!