Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tetszem neki? F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? F

Figyelt kérdés
2 éve jártam egy csajjal, tök jó volt minden de szakítottunk. És mostanában észrevettem hogy amikor egy társaságban vagyunk, zavarban van xd (Amúgy körülbelül azóta a 2 év óta 1x sem beszéltünk, szó szerint.) És persze nekem is tetszik még. Ma is ott ölelkeztünk melletünk, de egymásra sem mertünk nézni. Nem ír sehol, meg nem is keres. Szerintetek?

2018. okt. 18. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy órákon, szünetekben sokszor "megnéz".. magyarul azt látom hogy engem néz xd
2018. okt. 18. 21:27
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ölelkeztetek, de nem mertetek egymásra nézni?

Ezt csak én nem értem?

2018. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mások, nem mi..
2018. okt. 18. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem még biztos vonzódik hozzád, ha nem így lenne akj nem nézegetne szünetekben, és nem lenne zavarban.


Lehet csak azt várja, h te keresd.

2018. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Na te is szeretsz ugyanabba a folyóba lépni,ha nem működik akkor is.Majd múlik.
2018. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha meg en irnak neki akkor felnek hogy elkuldene a .....-ba. De nem tudom.. mert mindig latom instagramon hogy szokott mas fiukkal is beszelni
2018. okt. 18. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:

"tök jó volt minden de szakítottunk"

Ez egy mély, elvont romantika.

2018. okt. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!