Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nőknek nagy a melle az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nagy a melle az nekünk férfiaknak miért tetszik? Mi lesz jobb attól?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 12:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Valóban ösztönös dolog, egy része legalábbis. A többi az egyéni ízléstől függ. Nekem világ életemben hatalmas mellem volt, amit utálok. A pasijaim viszont imádták mindig. 😅🤷‍♀️
2018. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
"A szabályzat nem tiltja az általánosítást." Igen, de sajnos a butaságot sem!:-)
2018. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen az látszik. Hisz nem az volt a kérdés hogy minden férfi a nagy mellű nőket szereti e. Kötekedés helyett inkább egy kis szövegértést kellene tanulni. Ráadásul attól, hogy nem minden férfi a nagy mellű nőket szereti, a többség még igen. Attól hogy mást lebutáztok, még nem lesz több eszetek, max. úgy érzitek.
2018. okt. 19. 13:31
 14/23 anonim ***** válasza:
46%

"#7 nekem mellem is alig van de hónapokon keresztül tudtam szoptatni a gyerekem míg a másik anyuka akivel egy szobában voltam a korházban 3x akkora mellekkel rendelkezett teje meg alig volt."



Én nem azt mondtam, hogy a szoptatással függ össze, hanem, hogy a táplálással. Akinek nagyobb a melle, tehát több a zsírtartaléka, annak a teste tovább ki fogja bírni _külső_ tápanyagforrás nélkül.

2018. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nehéz ezt megérteni,mert tovább bírja ugyan de az élettartalma szintén lecsökken. Persze nagyon nem mindegy mennyire, az pedig végkép nem mindegy hogy kihúzza e addig amíg a gyereke önálló lesz e vagy sem. A természetnek pedig lényegében csak ez utóbbi számít, a faj fenntartása a fontos az egyén sorsa nem.
2018. okt. 19. 14:08
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem tetszik a nagy mell!
2018. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nekem meg az nem tetszik, ha valakinek nem tetszik a nagy mell.
2018. okt. 19. 14:52
 18/23 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám azt,hogy általánosan véve a nagy mell tetszik, a férfiaknak, hanem inkább a mell tetszik és itt nem a méreten van a hangsúly hanem a női nemi jellegen, hogy külnbözik pár dolognban a férfi testtől. Mell nélkül nem nő a nő, ahogyan széles, erős váll, farok nélkül nem férfi a férfi. A nőknél még ott van a szélesebb csipő. Persze ezek egyénenként áltozóak lehetnek. minden a géneken múlik.
2018. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Tehát mindegy kicsi vagy nagy. Esztétikailag, funkcióját tekintve mindegyik ugyanolyan:)
2018. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Ép az előbb mondták, hogy még a nagy mell sem tölti be feltétlenül a funkcióját.

Tehát nem ugyanolyan.

2018. okt. 19. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!