Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó tippek hogyan csábítsam el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tippek hogyan csábítsam el a párom amikor várom haza holnap? N25

Figyelt kérdés
Tudom ez elég bénán hangzik, de ugye a csinos bugyi meg fehérneműk, egy kis tánc már voltak... valami egyszerű de nagyszerű tipp kellene

2018. okt. 19. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kis tánc már volt, próbálj nagy táncot!
2018. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

te tudod mit szeret, mire izgul..


az alapján legyél kreatív, olyan ruhában várd amiről tudod, hogy izgatólag hat rá

esetleg nyomd hozzá a tested s amikor elkap szökj ki a szorításából és kérd, hogy várjon meg.. kérj két percet.. és menj be a hálóba majd kezd el izgatni magad, hagyd hogy úgy nyisson rád:)

2018. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
1 bugyiba várd haza, csak állj pl. a konyhaasztal előtt ha bejön úgyis ott fog kikötni az egyik lábad :D
2018. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Főzzél ba meg, adj neki egy sört és hagyd pihenni....


Ha 25 évesen ehhez tanács kell, akkor annak a kapcsolatnak rég kapáltak. Ha a tested látvanya nem inditja be, akkor mi lesz ha 30-40 éves leszel? Egy korodbeli fickónak alapjáraton a szex jár az agyába egész nap, he nem akkor egy kisköcsög vagy te vagy egy fapi na...

Vagy egy vén buzeráns aki igy akar erotikus storykat gyűjteni...szánalmas

2018. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Szar ügy ha csak úgy tud elcsábulni.
2018. okt. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Èn szivem szerint egy tányér sztrapacskànak örülnék egy tea kiséretében.

Aztán jöhet a szex.

2018. okt. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na! Már holnap van a papa hazaért! Menjen mindenki haza! Nincs itt semmi látnivaló!


Készíts egy kellemes étkezést elő, esetleg gyertyát is gyújthatsz, a kádba forróvíz, Te pedig állj elé egy szál köntösben, hogy :

Készítettem neked pár meglepetést. Melyiket akarod először?

2018. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ezért leszólni, mert ötleteket gyűjtök. Én imádok a párommal szeretkezni, egyáltalán nem vagyok fap*na. Heti 5-6x vagyunk együtt. Én 25 ő 39. Egy kicsit kisebb az önbizalmam mert régen sokat piszkáltak az alakommal, de azóta rendszereden sportolok.
2018. okt. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!