Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti, akik visszahúzódó lányokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik visszahúzódó lányokkal ismerkedtek, azt remélitek, hogy az ágyban is ilyen lesz?

Figyelt kérdés

Akik kifejezetten a csendesebb, visszahúzódó(nak tűnő) lányokkal alakítanak ki kapcsolatot, nagyobb eséllyel remélik, hogy szexuálisan is így fog viselkedni a lány?


Mennyire meglepő vagy éppen kiábrándító, ha az ágyban teljesen bevadul az illető? Mit gondoltok ilyenkor?


2018. okt. 20. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én pont azt remélem , hogy az ágyban vadmacska lesz az a csendes lány:)
2018. okt. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lany vagyok és igen az ágyban ennek pont az ellenkezője vagyok: vadmacska :)
2018. okt. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez az álom kategória nekem :D
2018. okt. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy, mert nem szólnak 2 szót, akivel meg nem lehet beszélgetni, ahhoz én se szólok.
2018. okt. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Az én kedvenc típusom a szolídnak kinéző lányok, akik az ágyban bevállalósak és gátlástalanok - szerencsére vannak ilyen lányok
2018. okt. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Igazából nem támasztok elvárásokat mert valóban jártam már úgy hogy egy cserfes lány az ágyban hát eléggé semmit nem nyújtott mert csak feküdt. Ami a tapasztalatom hogy ha egy lány nő csendesebb akkor nem biztos hogy az ágyban vadabb de ha testi kontaktus van ölelés csók akkor nagyon ki tudja fejezni magát. Illetve az sem mindegy hogy társaságban csendes vagy mindig mert lehet hogy kettesben jobban feloldódik.
2018. okt. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is csendes vagyok társaságban, meg idegenekkel szemben is. Eleinte páromnak furcsa volt, de ahogy megismert úgy nyíltam én is meg, mostanában meg már én vagyok a beszédesebb ha ketten vagyunk vagy családdal. Az ágyban azt mondta igaz amit a csendes nőkre mondanak ;) nagyon tetszik neki,hogy ott bevállalós és hangos vagyok.
2018. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!