Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan adhatnám ennél is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám ennél is egyértelműbben a tudtára, hogy nem érzem úgy, hogy lányként/nőként néz rám?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve együtt vagyunk, több, mint fél éve együtt élünk a barátommal.

Egyre kevésbé érzem magam lánynak, inkább csak egy... Semleges akárminek.

Ő crossdresser, bár az állandó darab "csak tanga", de hord parókát, ruhát, szoknyát meg minden féle cucca van. És ezzel nem is lenne bajom, megtanultam elfogadni.

Viszont én már nem érzem magam lánynak. Egyenesen rosszul vagyok a gondolattól, hogy lányos cuccban aludjak, mert nem érzem helyénvalónak.

Ez igaz a szexre is meg mindenre... Úgy érzem, hogy megfeneklettünk és csak az fontos, hogy ő ezt szereti és elfelejt férfinak lenni itthon.

Pedig néha jó lenne, ha érezném, hogy kellek... Ha nem csak elterülne hason az ágyon, hogy simogassam... Ha nem csak nekem kellene adnom neki...vagy ha szexelünk, akkor nem az lenne a lényeg, hogy neki mi a jó.


És igen, beszéltem neki róla. Mondtam neki, hogy nem érzem magam már lánynak... De nem hatott semmit. Kértem, hogy legyen néha úgy, mint régen... Ez sem hatott... Ha szex közben nemet mondok valamire, akkor inkább félbemarad, aztán annyi...


Mit mondhatnék még?


2018. okt. 20. 14:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Hetero a palid?
2018. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Ha tudtam volna a legelején, akkor el sem megyek az első randinkra... De csak jó pár hónappal később derült ki, mikor már nyakig benne voltam a "pácban", hogy úgy mondjam...


Volt már férfival is elvileg, de régebben. Azt mondta, hogy kapcsolatban lenni nem tudna férfival.

2018. okt. 20. 14:14
 3/46 A kérdező kommentje:

Ja, mert majd attól annak érzem magam, hogy nekem ki kell követelnem, nem? Ha kiverem a hisztit, akkor huuu, de jó érzés lesz utána... Persze.

Nem jutottunk még oda, hogy szakítsunk...én megoldani akarom.

2018. okt. 20. 14:28
 4/46 anonim ***** válasza:
80%

"Ha szidod, akkor én előbbre jutok?"- ebben tök igazad van.

Szerintem próbáld meg visszaolvasni amit írtál és pakold össze a cuccaid.

Mi tart emellett az ember mellett?

2018. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Még reménykedek, hogy azt kaphatom, mint az elején...

Kinyitja nekem az ajtót, ülünk és beszélgetünk... Vagy hogy ha együtt vagyunk, akkor úgy viselkedik, mint az elején. Mint egy férfi. Mivel pont olyan volt eleinte, mint amilyenre vágytam...

Az a fajta, akivel lehet beszélgetni bármiről, aki tájokozott, határozott, aki tudja, hogy hogy érjen hozzám... Aki mellett nem egy utolsó senkinek éreztem magam.

2018. okt. 20. 14:32
 6/46 A kérdező kommentje:

Sok a vita így is én nem az a fajta, aki elbújik a sarokban. Sokkal inkább ő az, aki piszkál, megbánt... Aki lehord, nem pedig én.

Ha ezt csinálnám lehet megkapnám, de nem jószívvel és én nem így akarom. Vagy ... Lehet betenné nekünk a kaput.

2018. okt. 20. 14:34
 7/46 anonim ***** válasza:
61%

"Mit mondhatnék még?"

Hogy: Pá - Pá

Sajnálom!

De is irod, mint anyós a csákánnyal. Egyik fülén be, a másikon ki. Én tudom hogy nem egyszerüen megy ez, de azon is el kell gondolkodni érdemes e tovább húzni a kapcsolat agóniáját.

Vagy. Amúgy azt mondod vannak értékei és akkor beletörödsz a házi biorobot szerepbe.

Az is kérdés, hogy mennyit tettél, hogy ez bekövetkezzen nem slamposodtál e el például? Ne haragudj de ez is benne szokott lenni ezekbeen a történetekben.

Nem sok értelmét látom a leirtak alapján 29-ad x-ra pusztába kiáltani a szót.

Ilyenkor sokan keresnek olyan pasit új partnernek, szeretőnek akik azt tartjak a nő miatt kell fel a nap is.

2018. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

* Te is írod

20-ad x-ra


Bocs a hibákért!

2018. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Te is látod, tudod, nap mint nap tapasztalhatod, hogy ez a kapcsolat nem vezet sehova!

Tudom, nem a kérdésre válaszóltam, de lépj ki ebből a kapcsolatból! Rengeteg facér pasi van aki ennél boldogabb kapcsolatot biztosítana neked! F.

2018. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Már nem várom felöltözve éjfélkor, ez tény... De nem is varhatja el, hogy 5-6 között kelve majd én éjfélkor még vígan rá várok... Igenis lefekszem, pizsamában. Ha ez bűn, sajnálom. Sokáig ezt csináltam...de a végén már ülve aludtam esténként vagy éppen délután. Égtek a szemeim, fájt a fejem folyton és azt vettem észre, hogy hoop, elaludtam...pedig csak leültem 5 percre...
2018. okt. 20. 14:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!