Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lányok! Szopogatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lányok! Szopogatnátok egy 30 körüli férfiú farkát (kapcsolatban) vagy túl idős nektek?

Figyelt kérdés
Egyedül él, kocsija van, stabil állása, megtakarítása, de nem pénzelne titeket, viszont kegyetlenül kielégítené a nemi vágyaitokat.

2018. okt. 20. 21:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan 23 vagyok. De nekem még simán bele férne.
2018. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

Még szép hogy, plane ha "kegyetlenul" kitud elegiteni :D

Eleve bejönnek az idősebb férfiak, az nem érdekel hogy milyen állása van, inkább csak a szex része izgat:)

18/l

2018. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

#12

És mi a felső korhatár? ;-)

2018. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Igen
2018. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem akarsz rákölteni semmit,akkor miért fontos,hogy jó állásod legyen?:D

Vagy,hogy ezt kihangsúlyozd?

2018. okt. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt szexkapcsolatom 18 évesen egy 29 éves sráccal. Tök jó volt a szex együtt. Természetesen mindenki betartotta a játékszabályokat. A pénze, egyéb dolgok marhára nem érdekeltek, hisz nem emiatt voltam vele együtt. De egyébként sima párkapcsolatot is el tudtam volna vele képzelni, viszont akkor sem érdekeltek volna az anyagi dolgok. Én világ életemben magam dolgoztam meg azért, amim van.

Mondjuk nekem alapból az idősebb, férfiasabb pasik jöttek be mindig is. Bár a jelenlegi párom, akivel hosszú évek óta együtt vagyok, ő csak 4 évvel idősebb tőlem, de nagyon férfias.:)

2018. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
Én ugyan 18-nál fiatalabb vagyok, de lehet hogy belemennék, pláne ha van benne “tanítás” jelleg is
2018. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdező! Úriembernek születni kell! Te aztán tudsz élni! Nem randizni hívod, hanem rögtön a varázsfuvolát kínálod. Nehogy azt higgye a kedves kis 18 éves, hogy majd emberszámba veszed! Nem árulsz zsákbamacskát. Tanítani kellene a stílusod az iskolákban! A Sweet Eightteen-eknek!

Sok sikert!

F/60

2018. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés, hogy ekkora korkülönbséggel, rám átkonvertálva, a 32 éves páromat, akivel kapcsolatban vagyok, kielégíteném-e orálisan, a válasz igen, nincs ezzel probléma.

Ha az a kérdés, hogy egy random 32 éves férfival, aki valakivel (nem velem) kapcsolatban van, megtenném-e ugyanezt, a válasz nem, ezzel már van probléma.

2018. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mije van. Ha jól néz ki a férfiú, akkor szopogatnám bármijét :P
2018. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!