Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mondjam el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam el a szexpartneremnek, hogy más nővel "megcsaltam", hogy megbüntessem?

Figyelt kérdés

Felhívtam hétvégén azt mondta a partnerem, hogy nem ér rá en megsértődtem és elmentem más lányhoz.

Nem bántam meg ez a lány sokkal inkább közel ált hozzám mivel feszesebb vékonyabb magasabb csinos lány.


De a legelső szexpartneremmel viszont nagyon sok kdőt töltőttem el ezert o is közel ál hozzám.

Szerintetek mondjam el neki h más lányhoz kellett mennem mert nem ért rá hétvégén?


2018. okt. 21. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez undorító húzás lenne.

Mi van ha te sem érnél rá egyik hétvégén, és ő feküdne le mással, majd az orfod alá dörgölné... hogy állna a szád?

2018. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért megcsalás és miért megbüntetés?

Szexkapcsolatban mindenki azzal szexel, akivel akar, nem tartozik senki sem számadással a másik felé sem azzal, hogy miért nem akar szexelni, vagy miért nem ér rá, vagy hogy mással is csinálja.

Gyakorlatilag nálatok nincs miről beszélni.

Viszont azért azon elgondolkodnék a helyedben, ha te ilyenen besértődsz és úgy gondolod, hogy meg kéne büntetned a szexpartneredet és megcsalásnak érzel ilyesmit, hogy 1. való-e neked egy szexkapcsolat, mert szerintem nem, 2. hogy jóval többet érzel a partnered iránt, mint kéne, ebben az esetben pedig inkább keress egy normális kapcsolatot, ne szexkapcsolatban élj!

2018. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatban nincs megcsalás, nyugodtan elmondhatod neki.
2018. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs köze hozzá h kivel mikor vagy, mivel nem egy pár vagytok.. Így megsem tudtad csalni.

De h te ezért megsértődtél mert épp nem ért rá,és így "büntetted" meg az elég éretlen viselkedés volt.

2018. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne mondd el mert semmi köze ahhoz h mit csinálsz

Nem vagytok egy pár...csak dugtok és ennyi

2018. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 12?

Megsértődtél, mert nem ér rá?

Gyerekes, ostoba, hülyegyerek

2018. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem mondd csak el
2018. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Büntesd meg! (Ha olyan hülye, hogy akárcsak egy alkalommal is odatartotta neked.)
2018. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Majd megbüntetem de már kitaláltam. Mondjuk mikor élvezne el hirtelen abbahagyom vagy hagyom elsülni a piaztolyt.

És megmondom hogy sry hosszú volt ez a hétvége.. hátha érti a célzást.

A fenti esemény meg marad akkor at én titkom mert leszóltátok ezt a módszert

2018. okt. 21. 11:01
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha az utóbbi dolgot bejátszod,a nő úgy ki fog dobni hogy nem látod többet.Velem egyszer játszanád ezt el, te csak egy játékszer vagy,egy senki.Arra vagy jó hogy kielégüljön rajtad, mint ahogy ő is neked.Te nem szexkapcsolatban élsz,azt hiszed több van köztetek. Én szexkapcsolatba élek,de soha a fejembe se fordult meg egy pillanatig se hogy féltékeny legyek rá,vagy jelenetet rendezzek mert épp nem ér rá.Amikor nem élveztetett el akkor mondtam neki hogy első és utolsó volt,következő ilyennél búcsút mondunk egymásnak. Mondjuk írásodból látszik hogy vagy 14éves vagy,vagy teljesen retardált,aki nem fogja fel a kapcsolat lényegét.
2018. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!