Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig mutatható ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig mutatható ki, hogy én vettem el a lány szüzességét?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tudja megállapítani az orvos? Gumi nélkül csináltuk. A lány nem terhes.

2018. okt. 21. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumi nélkül csináltatok, honnan veszed hogy nem lett terhes? Miért akarna kimutatni ezt orvos? Az max neki erőszaknál van.
2018. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amig ki nem huzod belöle.
2018. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy nem lett terhes. De nem is ez a kérdés. És ha a lány azt kamuzza, hogy megerőszakoltam?
2018. okt. 21. 11:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ki vette el a szüzességét, senki nem tudja megállapítani

A nemi erőszaknak vannak fizikai jelei az áldozaton. Ha valóban az történt, az bizonyítható

2018. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehát hiába megy rendőrségre, ha nem történt az. Csak mert csúnyán össze vesztünk, és félek, hogy így áll bosszút rajtam.
2018. okt. 21. 11:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem lehet ostoba

Ha elmegy a rendőrségre, holott nem történt erőszak, akkor vele fizettetik ki az egész eljárás költségeit

2018. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha jogszabály altal biztositott korhatarba belefértek, nem "száraz behatolás" történt akkor még megrangattathat.

Még ha bizonyitottság, v büncselekmény hiányában meg is szüntetik.

2018. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja "kimutatni", hogy ki vette el valaki szüzességét 😂


Akkor tehet feljelentést, ha ő még nincs 14 éves, te meg már elmúltál 18.

2018. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudják kimutazni ki vette el a szüzességet. Szerintem, amire te gondolsz az, mikor nemj erőszaknál még felfedezhető a nőben a férfi ondósejtje. S ha van gyanúsított, akkor azzal összevetik!

De csak úgy minden körsérelmi nyom nélkül beállít a rendőrségre. Még ha esetleg el is jut az orvoshoz, ha az nem fedez fel durvaságra utaló jegyeket, akkor annyi.

De ha má tudja, hogy nem terhes, akkor gondolom eltelt pár hét, nem? Mert egyébként nem tudhatja, csak sejtheti, ha tablettát szed.

De javaslom máskor az óvszert, mert vki a végén még direkt teherbeejteti magát veled!

2018. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A lány 13 éves, én 21. Legalább 17-nek néztem, ezt is kamuzta be nekem. Tehát akkor csak úgy feljelenthet engem, és egyből sittre is vágnak? Ennyi erővel egy öreg papára is rá mutathatna, őt is bevarrnák?
2018. okt. 21. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!