Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pisi sex vélemények? Ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisi sex vélemények? Ki probálta már és hány éves korban?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, de érdekel. Viszont kapni szeretnék, nem adni. F
2018. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam egykori párommal, én is főleg kapni szeretem, nekem nagyon bejött. F
2018. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit részletesebben?
2018. okt. 21. 11:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Kapni én is kipróbálnám,nagyon felizgat,eddig csak pisilés utáni nyalást próbáltam,persze kitörletlenül ,imádtam
2018. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22 voltam, de az akkori csajom dumált rá. Én kaptam, de nem nagyon voltam kibékülve a dologgal, ő meg erre moccant. De csak zuhany közben, nekik ilyen beállós-fülkés volt.
2018. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem Uram szokott gyakran a számba vagy rám vizelni. Általában le kell nyelnem, vagy csak a wcre kell kivinnem a számban. Amikor lehetőségem van, vizelés után én takarítom le neki. Van hogy összepisili a dildót és azt kell leszopnom. Én inkább ebben a csicskulást élvezem, de amikor lepisil az inkább romantikus érzéssel tölt el. Egyszer a számban kellett tartanom, amíg el nem élvezek, és nem moccanhattam, na az hihetetlen izgató volt. Egyszer a kontaktlencse szememben maradt és pont valahogy befolyt a szemembe, na az kellemetlen volt. 24 voltam először
2018. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És milyen érzés mikor rátok csurog a meleg nedű?hogy adtad elő párodnak h ezt szeretnéd?
2018. okt. 22. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Melengető, és ez nem szóvicc. Voltamikor csípett, az nem tudom mi miatt. Nem én kértem, ő csinálta/ csinálja ha kedveszottyan
2018. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Imádom! Egyedül játszottam a pisiléssel már gyerek koromban is, később több páromat beavattam a pisimániámba. Volt akinek tetszett, de olyan is aki elutasító volt. Többféle módon csináltam már, mikor mihez van kedvem. Sajnos most is csak egyedül van rá lehetőségem.
2018. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm, aki szép csendben felvezette, hogy mit szeretne. Belementem, rábólintottam. Ahogy egy fentebbi válaszoló írta, zuhanyfülkében történt meg a dolog először, kölcsönösen. Először én térdeltem elé, és a fejemre, meg kb mindenhová pisilt, majd én őt. Bár merev szerszámmal kicsit nehéz volt. :)

Aztán még a zuhanyban szexeltünk egy jót.

Később ment az egymás előtti bepisilés is, bár ezt az ötletet is ő vetette fel.

Kipróbáltunk minden lehetséges "vizes játékot". Pl. szakadó esőben hazafelé tartva bepisilés, illetve strand eldugott zugában egymás lepisilése.

Csináltuk -kellő "vízmentesítési óvintézkedések" mellett a szobában is úgy, hogy fölém térdelt, míg hanyatt feküdtem ill. fordítva. :)

Élveztem. Ő is.

2018. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!