Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ezek után nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezek után nem akarok többé szexelni?

Figyelt kérdés
Tegnap elvesztettem a szüzességem. Egy csaj, aki elég jól néz ki, felszedett, elbolondította a fejem. Végül eljött a szex ideje is... Alapból nincs nagy farkam, meg ha feláll akkor is, max. 14 cm lehet, de most az izgalomtól állig akart felállni. Amikor meg végre teljes lett az erekcióm, fél perc alatt eldurrantam... Nagyon elszégyelltem magam. Igaz, előtte kinyaltam a lányt, meg az ujjammal is kényeztettem, de nyilvánvalóan ez nem volt az igazi. Próbált nyugtatni, de láttam rajta, hogy ez a szituáció neki is kellemetlen. Na meg, amikor meglátta a farkam, akkor még egy mosoly, meg egy kis kacaj lett az arcán, ami annyira nem esett jól..... Legszívesebben elsüllyednék szégyenemben. Hogy lehettem ennyire hulladék az ágyban.
2018. okt. 21. 12:05
1 2 3
 1/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
95%
Nem normális. Gondolom fél évesen mikor nem tudtál felállni a lábadra és járni se mondtad, hogy inkább ülök életem végéig.
2018. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Érthető, hogy érzékenyen érintett a dolog. De túl leszel rajta, és fogod még csinálni, milliószor. Intelligensebb lánnyal, remélhetőleg.
2018. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolod, hogy minden ember a világon szexprofesszorként jött a világra?

Amikor járni tanultál nem estél el soha? Gondolom az esések ellenére megtanultál járni.

Mindent gyakorolni kell az életben, ettől lesz valaki jó valamiben

Ha feladod, csak egy lúzer leszel. Legyél férfi, állj fel a földről és próbálkozz tovább

A méretedet illetően pedig a kacajt csak beképzelted, mert ahogy elnézem súlyos kisebbrendűségi komplexusod van

2018. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem is biztos, hogy a méreted miatt mosolygott. Engem egy “szabadnapos” prosti szedett fel a discoba és nem nevette ki a 13 centis farkamat. Utána még szexkapcsolat is lett belőle.
2018. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem beképzeltem...
2018. okt. 21. 12:15
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Igen,most teljesen normális,hogy úgy érzed,hogy nem akarod többet csinálni,de ne aggódj,ez változni fog a későbbiekben,amint lesz barátnőd.

Egyébként kb. a szűz fiúk felének nem áll fel az első alkalomnál és kb.99%-uk idő előtt elsül,szóval a te eseted nem egyedi eset.

Az átlaghossz 13-16 cm,szóval átlagos a méreted.

2018. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Mi az, hogy nem volt az igazi? Kezedet és a szádat is igénybe véve ugyan akkora orgazmust lehet okozni egy nőnek, sőt sokkal könnyebb mint a farkaddal. Az csak a köztes állapotban lévő tudat miatt jobb, de mikor ott remeg melletted és szó szerint nem hall és nem lát egy lány úgy, hogy csak a kezedet használtad én nem értem miért gondolod, hogy nem az igazi. Persze könnyebben ráhangolódhat az útra ami megkönnyíti a végeredményt mikor magában érez, de egy bizonyos szint után már mindegy. Egy kellően beindított lány már attól el tud menni, hogy összemarkolod a combtőnél és közben nem tudom jobban megfogalmazni gyúrod:D Így lényegében saját magától megy el. Persze ez nyilván valóan adottság kérdése is, de nem feltétlen kell túlgondolni a pénisz szerepét ha csak a másik fél orgazmusáról van szó.
2018. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

De beképzelted

Egy 14 centis farok nem kicsi

Csak akadályokat emelsz magad elé ezzel a gondolkodásmóddal

2018. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak tudom, hogy mit képzelek be, és mit nem.
2018. okt. 21. 12:34
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Az általad említett dolog majd mindannyiunkkal megtörtént!

Ha ezen túlvagy, a többi csak jobbb és kellemesebb lesz!

Szedd össze magad, és mondd a lánynak hogy röstelled hogy olyan hamar elmentél, és ha van esély, akkor szeretnéd újra. Ha belemegy, akkor nem volt az olyan rossz! Senki sem úgy születik hogy lepedőakrobata! Minden tanulható, a jó szex is! Bátorság!

Sok sikert!

F/60

2018. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!