Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a pasinak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a pasinak hogy miért nem akarok vele találkozni (szexelni)?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel több mint egy éve nem találkoztunk, más városban élünk. Írt, hogy szeretne talizni velem, vagyis szexelni akar. De én nagyon gátlásos vagyok, és félek csalódni fog, mert ugyan soha nem voltam vékony, de mást mutatok azért, csinosan felöltözve,magas sarkúban, mint meztelenül, összegyűrődve a hasam, vagy behajlítva a lábam, nyilván vastagabbnak tűnik a combom,és melltartó nélkül a G kosaras mellem sem biztos hogy túl szép látvány...

Hónapok óta beszélgetünk, nyilván a szex is feljött, hasonló beállítottságunk van e téren, de nem tudom mi lenne a jobb.

1. Nem foglalkozok ezzel, és találkozok vele.

2. Elmondom neki, hogy emiatt nem lesz tali.

Szokták mondani, hogy vonzó, ha egy nő magabiztos, és kiábrándító, ha elkezd szabadkozni.

Ismerjük egymást egyébként régről, tudja egyébként milyen vagyok, azt mondja mindig, hogy szereti, hogy állandóan nevetek, hogy tudunk beszélgetni mindenről, és hogy kíván. Én is őt egyébként, de emiatt tanácstalan vagyok.

Vélemények? A fogyj le ha rinyálsz, nem érdekel, mert nem akarom olyannak mutatni magam amilyen nem vagyok.

Ha le is fogynék pár hónapig tartana csak.


2018. jún. 16. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Valójában, ettől eltekintve, mit szeretnél? Taliznál vele amúgy, vagy nem?
2018. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ettől eltekintve nagyon szeretném
2018. jún. 16. 00:47
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt neked kell eldönteni , hogy mit is szeretnél valójában. Mivel régről ismeritek egymást és ilyen pozitív dolgokat mond rólad, nyilván ez nem is csak arról szól hogy csak átmegy rajtad és kész. És attól hogy úgy öltözködsz ahogy, hidd el hogy tisztában van az adottságaiddal. Ne aggódj azon hogy nem fogsz tetszeni neki szerintem.
2018. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, ha husi vagy, és a csávó nem vak, akkor tudja, hogy husi vagy, akárhogy is öltözködsz. Szóval tetszel neki. Haa neked is ő, és ez így oké részedről, hogy szexeltek csakúgy, akkor hajrá!
2018. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképp mond el. Hátha elmegy a kedve. Úgyis ez a lényeg.
2018. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez a lényeg??
2018. jún. 16. 01:02
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Hát én szívesen szexelnék veled. G-s mell, nyami :)
2018. jún. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

"Írt, hogy szeretne talizni velem, vagyis szexelni akar."


Ez azért igy sok. Oké oké, igaz amit írsz, de így mégse kéne leírni...

2018. jún. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Kár, hogy kérdéseket nem lehet lepontozni.
2018. jún. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nr mondd el neki hogy leertekeled magad mert ettöl elmegy a kedve

Eleg rossz ha igy indulsz neki , ez befolyasolja a pasi teljesitmenyet is, aterzi a bizonytalansagod

Rossz . Csak akkor vagj bele ha biztos vagy magad szepsegebe

Addig is menj moziba vele vagy barmi mast

2018. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!