Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne ha szakításko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne ha szakításkor a párotok azt mondaná hogy nem élvezte veletek a szexet?

Figyelt kérdés
Úgy hogy közben nem tett erre utalásokat a kapcsolat alatt. És azok után hogy mindent megtettem neki. (az össze fajta szexet, + egyszer meg is dicsérte az orált)aztán szakításkor azt mondja hogy nem élvezte velem.

2017. okt. 25. 00:10
1 2
 1/17 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Azt gondolnám, hogy csak savanyú neki a szőlő.

Lehet, hogy tényleg nem élvezte, de akkor ezt közben lehetett volna mondani, ha utólag mondja, azt gondolnám, hogy csak belém akar rúgni csakazértis :D

2017. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

szakításra már annyira megvastagszik a bőröm,hogy nem érdekel a másik véleménye.

meg eleve pitiáner és átlátszó megbántási szándék van e mögött.

egyszóval gyenge ez ahhoz,hogy meg lehessen bántani vele.

2017. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szakitasnal elkezded gyalazni a masikat, csak magad egeted, hogy azzal a minden rossznak mondott emberrel voltal egyutt.
2017. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Kellett neki valami, amibe beleköthet. Szakítás után semmit nem kell már komolyan venni, amivel a másik sértegetni próbál.
2017. okt. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kén_ ***** válasza:
37%

Őszintén? Benne van a pakliban, hogy nem élvezte. Mármint... Te mivel zártad ki a kérdésben azt, hogy igazat állít? Azzal, hogy egyszer megdícsért. Ha tényleg jó az orálod, nem kel dícsérni, mert a testének reakciói már elég dícséretet adnak. A lényegesebb kérdés: számít ez most már? Következő párodnál jobban odafigyelsz majd a kommunikációra - remélhetőleg ő is -, meg arra, hogy mo tetszik neki, mi semleges, mi rossz, mi csikis, satöbbi satöbbi.


Fel a fejjel, ezen görcsölni így, hogy ex, felesleges. Nem vezet sehova.

2017. okt. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy mekkora balfék, hogy nem kért meg arra, hogy úgy csináljam a dolgokat, hogy neki is jó legyen, mert így csak nekem volt jó :D.

31/f

2017. okt. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy egy hasonló frappánsat rúgnék bele ugyanígy, mert csak ez a célja evvel.

Ez már csak az egó játéka, a szakítás után.

2017. okt. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha szakítotok, nem mindegy? :)
2017. okt. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Én azt kaptam meg az exemtől szakítás után, hogy én kényszernek éltem meg vele a szexet, és soha nem is akartam igazán.

(Ez így konkrétan nem igaz, csak nem volt hüvelyi orgazmusom (másokkal se), amire ő azt mondta, ilyen nincs, majd annyira ráfeszült a dologra, hogy csak ezzel volt elfoglalva, és minden szex után a búval b.$zott fejét kellett bámulnom, hogy na megint nem sikerült, hogy ezáltal valóban erőltetetté vált az egész...)

2017. okt. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Hasonlo eset mint a #9nel. Csak mert nem orditottam orjongve mint az exe,elkezdett engem csesztetni h nem is elveztem es megjatszottam magam stb. Halistennek kaptam annyi pozitiv visszajelzest elotte es utana is h nem hiszem h bennem volt a hiba,siman tulleptem ezen.

Szerintem korrekt ember ilyet nem mond a masikra,meg akkor sem,ha igaz.Egyszeruen meg akart bantani teged es ugy gondolta h ezzel meg tud. Ne legyen mar igaza!

2017. okt. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!