Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges magamutogató vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges magamutogató vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Rendkívüli szexuális izgalommal tölt el ha idősebb nők előtt lehetek meztelenül (pl.: szauna, nudista strand) vagy csak ha szimplán maszturbálhatok előttük mondjuk az utcán. Tisztában vagyok vele hogy ez nem normális de nem tudok mit tenni. Mit tanácsoltok?

2018. okt. 23. 07:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
24%
Lehet teged lattalak tavaly nyaron a vasutallomason?😂😂
2018. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3%
Bizunk hozzá hogy egyszer emberedre akadsz és úgy elvernek hogy elmegy a kedved tőle örökre.
2018. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
97%

Aszexuálisok bolygóján a többi "normális" embert is úgy elvernék az undorító tevékenységéért, hogy belesántulna. Beutalnék oda egy-két észosztó földi erkölcsbajnokot egy következő életre.


Én pl. aszexuális vagyok, de pszichológiailag transznemű. Engem is szerettek volna jól gatyába rázni, összeverni, hogy majd attól "megjavulok", csakhogy ez nem így működik.


Kérdező, nyilvánvaló, hogy közterületen nem űzheted ezt a játékot, de a 21. században az internet segítségével majd találhatsz olyan helyet és közösséget, ahol vevők erre a dologra. Mert minden fétisre, szexuális agyamentségre akad vevő a másik oldalon. Biztos vagyok benne, hogy akadnak már olyan partyk, bulik, kertek, szigetek, ahol lehet meztelenkedni, mutogatózni, és leselkedni, ha meg nem akadnak, hát szervezhettek magatoknak.

2018. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!