Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy az előző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az előző barátnőimnek ha kutya pózban csináltuk akkor fájt az együttlét? De például más pózban nagyon élvezték és eddig nem tudok olyan esetről hogy ne mentek volna el, ez miért van?

Figyelt kérdés
Kutyapózban ha szexeltünk nem tartott sokáig mert kérték hogy inkább váltsunk már pózt mert fáj nekik. Nem úgy csináltam mint az őrült hanem normál tempóban majd amikor picikét gyorsítottam egyből kérték az új pózt. Majd mikor váltottunk nem volt semmi gond és rohadtul élvezték. Én csinálok valamit rosszul? Vagy ez mitől lehet?

#szex #együttlét #kuytapóz
2018. okt. 24. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a farkat, ha szeretsz kutyapózban szexelni ne dugd be tövig, csak ameddig kellemes a párodnak.
2018. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Úgy mértem hogy amennyit be tudok tenni.. :D Igazából nem is én akartam akkor lemérni hanem az akkori barátnőm volt rá kíváncsi. És a mérőszalagot a tetején helyeztük el. Amit be lehet rakni.. :) Akkor valószínűleg ez lehet az oka hogy tényleg túl mélyre rakom.. Majd akkor kipróbálom úgy ahogy tanácsoltátok! Köszönöm! :) Csak úgy nehéz amikor már elkapja az embert a hév.. De majd akkor kénytelen leszek uralkodni magamon.. Mert amúgy nagyon imádnám azt a pózt!
2018. okt. 24. 15:39
 13/15 Deflohelp ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, hogy a szerszámodra a tövénél gyűrűszerűen rákötsz egy kis törülközőt, ami behatoláskor távtartóként szolgál. Akkor nyugodtan elengedheted magad.
2018. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De az minden egyes " lökésnél " nem fogja a nedvességet magába szívni? Mert akkor meg azért lesz kellemetlen mert nincs nedvesség.
2018. okt. 25. 16:57
 15/15 Deflohelp ***** válasza:
100%
A nedvességre bent van szükség, a törülköző kívül marad, egy-egy lökéskor csak nagyon keveset tud felszívni, ha egyáltalán lesz ilyen hatása. Ki kell próbálni.
2018. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!