Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány orgazmusotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány orgazmusotok van, míg a partneretek is elélvez?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok milyen gyakori ez a multiorgazmus dolog. Masodik csajrol tudom meg a környezetemben, hogy 4-8 és még több orgazmusuk van, míg a férjük is a csúcsra ér... Irigykedem :)
2018. okt. 25. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Jobb esetben egy :/
2018. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Én egy ilyen nőt sem ismerek, szerintem nem gyakori és túloznak. Nem kell mindent elhinni. Nekem 1, max. 2 orgazmusom szokott lenni, de az sem aktus alatt, hanem előtte vagy utána. A lényeg, hogy van, a mikor és hogyan nem aggaszt. :)

35

2018. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%

Te nagyon nagyon tapasztalatlan lehetsz. Helyzetfüggő, partnerfüggő, szituáció függő. Másabb olyan pasival, akivel dugtam már többször mint akivel először szexelek... vagy másabb egy lakásban mint mondjuk egy kocsiban vagy nyilvános helyen. El tudok menni +50x is és van hogy 0x ugyanazzal a pasival. Annyira buta kérdés...


26N.

2018. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

35 éves vagyok, 19 éves korom óta élek rendszeres nemi életet

De eddig összesen egyszer fordult elő olyan, hogy a pasi élvezése előtt nekem két orgazmusom volt

2018. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
a lányok nagyon változoan élveznek el bár olyan sok nővel nem voltam de szinte más és más mindenek szerintem amugy 16 a 24F
2018. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
1 vagy egy se.
2018. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Jó párszor, leginkább úgy ha közben a csiklómat izgatják.
2018. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

én gyors vagyok, nem tudom mennyire baj ez, párom azt mondja jó.

nekem 4-5 is van sokszor, de van amikor csak 2-3

2018. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Baratnomnek elofordult mar 5 is mig elelveztem..najo akkor picit pias is voltam. De volt mar 4, meg 2 is. Gondoltam leirom a kerdesre valaszolva, nyilvan leszarom ki hiszi el ki nem :D
2018. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

0.

Szex előtt vagy szex után ha külön kielégít akkor van.

Szex alatt csak akkor ha én elkezdem szex előtt simogatni magam úgy 20 perccel és behatolás alatt is van végig csikló stimuláció. De így ritkán csinálom.

2018. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!