Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány orgazmusotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány orgazmusotok van, míg a partneretek is elélvez?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok milyen gyakori ez a multiorgazmus dolog. Masodik csajrol tudom meg a környezetemben, hogy 4-8 és még több orgazmusuk van, míg a férjük is a csúcsra ér... Irigykedem :)
2018. okt. 25. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Csak behatolástól nem tudok elélvezni. Szóval 0
2018. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

A jelenlegi barátnőmnél a minimum nagyjából a 3 lehet, a max meg olyan 5-10 között, orgazmusok erősségétől függően. Megfelelő pózokba fél perc, 1 perc és már meg is van, csak a melle izgatásától is el tud menni. Azt mondta, hogy régen volt, hogy úgy maszturbált, hogy magához sem nyúlt, hanem csak a combjait összeszorította egymás után többször... :D

Amúgy az elején nagyon nehezen ment el egyszer is, fokozatosan tornáztuk fel a számokat, kb fél év alatt jutottunk el idáig.

Rajta kívül nem találkoztam ilyen lánnyal, bár lehet köztük is volt ilyen, csak több idő kellett volna.

2018. okt. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Edina 8103 ***** válasza:
87%
Hüvelybe 1-sem!!Csak csikló orgazmusom van!
2018. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Min. 1, néha 2.
2018. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11%

Korábban egy volt , 20 év alatt kb max 3 szor volt kettő. Aztán volt egy problémánk , és új életet kezdtünk, azóta minimum kettő de többnyire három.Eddig 3 év alatt kb 5 szőr volt 5.

negyvenes nő vagyok

2018. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

0


Szex közben nem élvezek el, előtte vagy utána csiklóizgatástól.

2018. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1 az tuti. Gyakran 2 X. Volt olyan hogy 2 X és utána is valami hasonló érzés. Kifejezetten jó volt. Volt sokszor, hogy egyszere. És míg punnyadtunk. Még 1 hullám elkapott.


Nagyon rég állította egy pasi, hogy a nőjének 8 vagy 9 volt 1 aktus alatt.

Az a pasi is tudott valamit. És persze ehhez megfelő ( szex ) partner is kell.

2018. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!