Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen vibrit/dildót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen vibrit/dildót vegyek ami ugyanolyan mintha egy férfi pénisze lenne a puncimban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Netről szeretném rendelni
2018. okt. 27. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanolyan sosem lesz az érzés.
2018. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Edina 8103 ***** válasza:
27%
Olyan nincs!!!!
2018. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Semilyet! Inkább pasizzál! Az eredetinél nincs jobb!
2018. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 hónapja szakítottam a volt pasimmal és nem akarok most kapcsolatot :) ami egyéjszakásnak indul abból is eddig kapcsolat alakult ki :(

Viszont eddig nem használtam még segédeszközt és segítség kellene a kiválasztádában

2018. okt. 27. 16:04
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Egyet mondok kérdező a vibrator sosem lesz ugyanolyan,mint egy igazi f.z!!
2018. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
A vibri nem tud csókolni, nyalni, stb! Pasit keress!
2018. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nyuszis vibrátor, keress rá, nekem az volt a legközelebbi pasihoz.
2018. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Bármelyik realisztikus dildo, vagy vibrátor alkalmas erre a feladatra

Nyilvánvalóan ugyanolyan nem lesz, mert nem társul hozzá egy test, de ennyi

Pontosan ugyanakkorát lehet élvezni egy műbrokival, mint egy farokkal

Nekem eddig csak szilikonos műcuccaim voltak, és tökéletesen megfelelnek pasimentes időszakokra

2018. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok amelyek olyanok, mint a fiúknak van.Van makk része,erezett.Nem próbáltam még de hasonló érzést kiválthat sztem ha nagyon összpontosítasz.
2018. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Sok kiéhezett pasinak bántja a büszkeségét az ha vibrátort vagy más egyéb ilyen játékszert vesz az ember lánya. Így pasik ugyse adnak választ. Szerintük teljesen normális az ha egy lány idegenekkel dug. Nos én is hasonló cipőben vagyok. Nemrég lett vége kapcsolatnak és a legtöbb pasi vagy többet akar vagy csak egy alkalmast. Én személy szerint ezért használok realisztikus anyagból készült dolgokat. Vibrátor, dildó. Igaz nem ugyanolyan érzés még így se. De egészen kellemes tud lenni a dolog és hasonló is. Remélem tudtam segíteni! Ha bővebben szeretnél tudni milyen vegyél írj rám egy privátot! 21/L
2018. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!