Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha egy olyan baratnot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy olyan baratnot szeretnek akivel barhol barmikor lehet szexelni es imadja a jo szex minden formajat nappnta tobbszor?

Figyelt kérdés
Van ipyen egyaltalan :D

2017. nov. 13. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Én meg olyan pasit, aki képes egy mondatot kevesebb, mint 5 hibával leírni.
2017. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hasonló pasi vagyok mint te ami a témát illeti..

Nem kell kimondottan olyan lányt keresni.

Ha jol bánsz a cerkával szex mániás lesz és bármikor bármennyit játszhatsz vele...

A legtöbb csajban ott van ugy ahogy a perverzió is csak meg kell tanulnod kihozni belőlük. :) Hajrá!

30/F

2017. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nimfomániában "szenvedő " nőt keresel de azzal az a Probléma hogy Párkapcsolatra nem alkalmas

Mert ugye Ő NEM csak bárhol bármikor hanem BÁRKIVEL

Egy ilyen nőt az èletbe nem tudsz kielégíteni mert esélytelen. Magát szexmániásnak mondott Pasi is felsűlne mert nem tudná tartani a tempót.

Ha megvolt az egyik azon agyal mikor és kivel hol legyen a kövi dugás csak a szex hajtja.

2017. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan aki ne szeretne egy ilyen nőt de borzasztóan ritka. 34F
2017. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

ahogy észrevettem a legtöbb lány ilyen, csak kicsit csalódnak és ellaposodik a dolog, mikor rájönnek, hogy ezek a szexéhes pasik nem igazán tudnak szexelni, vagyis szépen mondva, nekik az a szex, hogy a farkukat beletöcskölik a punciba és elélveznek, míg az igazán jó részekkel és a nő élvezetével nem törődnek.

Az ilyesmi nagyon elveszi a kedvet.

2017. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan nő vagyok, amilyet a #3-as leírt.

Kettő állandó szexpartnerem van, és mellettük folyamatosan pasizom.

A legtöbben elítélnek emiatt.

Sokszor én is magamat.

De ahogy egy drogos sem tudja letenni a tűt, úgy én sem tudom abbahagyni a szexet.

Természetesen a biztonságra minden esetben ügyelek. És arra is, hogy ne legyek házasságok széttaposója.

2017. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
6: és az elmúlt órában hány farok képet kaptál privátban?
2017. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 egyet sem

Azért van egy bizonyos szint, ami alá én sem süllyedek...

2017. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem bántásból de amelyik pasi azt mondja nem létezik (egészségesen) szex mániás nő, az az én szememben már elásta magát. Mert sokáig, szar szexuális élettel en is azt hittem nem szeretem a szexet. De ez csak azért volt mert egy nagy nulla volt mindkét pasi a szexben. Szerettem őket, a komoly kapcsolat híve vagyok, de rohadtul önzőek és figyelmetlenek voltak. Amióta tudom milyen a jó szex, naponta többször is kívánom.

Ebből kiindulva amelyik pasi szerint nincs szexmàniás nő, az önző és/vagy figyelmetlen valószínűleg, és sosem tudott még kielégíteni egy nőt.

2017. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen amugy elozo baratnomnel en is rajottem hogy igen is ki lehet hozni belole mert elotte egy nagy nulla volt en meg azertelegge bevezettem es megszerette annyira h nappnta tobbbszor is volt aktus de szegeny nem volt az igazi amit nen bantam azert mert en odafigyeltem ra es mivel akkor szerettem igy elorebb valo volt az o orome mint a sajatom :)
2017. nov. 14. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!