Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aki már próbálta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki már próbálta a DP-t (dupla behatolás), milyen érzés?

Figyelt kérdés
Tehát mindkét nyílásba történő egyidejű behatolásban volt már részetek? Ha igen, milyen volt? Nekem lehet összejön nemsokára, de lányként félek tőle...

2018. okt. 29. 03:17
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Fájni fog picit de egyszerre nagyszerű érzés is lesz, és büszke leszel magadra, hogy mindkét lyukad egyszerre be volt tömve:) Utána igazán nagylánynak érzed majd magad aki elbánt két fickó kemény farkával is!
2018. okt. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Annyit tudok mondani, hogy ne parázz rá túlságosan, mert akkor nem fogod tudni élvezni. Kell, hogy mindkettő srácra ráhangolódj, akár külön-külön is, nem kell rögtön egyszerre. Ha esetleg az egyikkel rendszeres, a másik csak "vendég" lenne, a bizonyos alkalomig próbálkozhattok segédeszközzel a másik lyuknál, hogy hozzászokj, kitapasztald mi a jo. Gondoskodjatok elegendő óvszerről és sikosítóról is. A többi már rajtatok múlik.
2018. okt. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Hétfő hajnali negyed négykor ugrik be, hogy nemsokára ketten fognak tömni...hihető.
2018. okt. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
akkor látott ilyen filmet,na és?
2018. okt. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kedvencem az anál de néha néha csináljuk és olyankor vibrátor segítségével mindkét helyen bent van. Én sokkal jobban élvezem mint ha nem lenne a nuniba is. Viszont 2 pasit nem tudok elképzelni. N
2018. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Elegge megvisel fizikailag es lelkileg is de utana felszabadulsz es kitisztulsz, nagyon jo erzes olyan mintha gyonnal egyet
2018. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Én nagyon imádtam.

Szerintem nagyszerű érzés, ráadásul tényleg kiemel a megszokottból.

Utána olyan 'enyém a világ' érzésem lett :)

2018. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Én kipróbálnám :)) addig meg marad a seggbekuki meg a vibrator punciba
2018. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Amikor először kipróbáltam, nekem nagyot nőtt az önbizalmam. Utána valahogy jobban nőnek éreztem magam. Először kicsit féltem tőle, de végül nagyon jól sikerült. Van benne valami plusz szexualitás, ami másban nincs. L29
2019. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!