Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Távkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban mennyire bevett "szokás" a webcamos szex?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Az a tevékenység, ami nem jár fizikai behatolással, az nem nevezhető szexnek

Tehát maradjunk annál, hogy webkamerás maszti....

Amit ha vannak szemfüles informatikus barátaid, simán nézheti más is, nem csak a partnered

2018. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért pontoztad le az elsőt????
2018. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le.
2018. okt. 29. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 év alatt nem csináltunk ilyet, nekem nem fekszik. :D Max szexchat
2018. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Férfiként, vagy nőként nem "fekszik" ? Egyébként, ha már szexchat megy, nem jobb látni is a másikat ?
2018. okt. 29. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Nem, mert egyrészt kivitelezni sem lenne egyszerű, mind a ketten kollegiumban/alerletben lakunk mással együtt, meg egyszerűen nincs is igényem rá. Néha találkozás előtt vagy úgy spontán szoktuk húzni egymás agyát, hogy mit csinálnánk most szívesen még hogy de ennyi.
2018. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer a koleszban arra ébredtem, hogy a szobatársam az éppen távolban tartózkodó barátnőjével nyomták a webcamet, szobatársam a farkával a kezében, úgy hogy a csaj is lássa. Elég abszurd volt, tekintve hogy 4en voltunk a szobában, aztán én tettem magam, hogy alszom tovább.
2018. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban vagyok, de valahogy sosem jutottunk el odáig, hogy webcamon csináljuk. Képeket szoktunk küldeni a másiknak, igaz, szigorúan arc és mindenféle ismertetőjel nélkülit, és rajtam általában ruha is van... Ő meg max a farkát küldi el... És közben szexchat... Nem igazán érdekel minket ez a dolog.
2018. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Faklyahhh ***** válasza:
Legjobb dolog a világon. De ha más nincs telszex is naon szuper. Én pl imádom.
2019. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!